Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Esra Erol'da geride bıraktığımız aylarda dünyaevine giren Caner Toygar ve eşi Berke çifti, evlilikleri hakkında flaş bir karar aldı. Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimlerden biri olan ünlü sunucu Esra Erol'un izdivaç programında tanışan ve geride bıraktığımız 1 Nisan'da ATV stüdyosunda hayatlarını birleştiren Caner ve Berke'nin evliliğinde sorunlar olduğu öne sürüldü.

''SADECE KOLUNDAN TUTTUM''

'Esra Erol'da' izdivaç programında evlenen Caner ve Berke çifti, boşanma kararı aldı. Berke, eşi Caner'den şiddet gördüğünü belirterek boşanma kararı aldı. Caner ise, "Berke dar pantolon giyince tartıştık, sadece kolundan tuttum. Berke'den asla boşanmam. Dava açsa da boşanmam" açıklamasını yaptı.

CANER TOYGAR KİMDİR?

Geride bıraktığımız 2013 yılında Tülin Koca ile tanınan Caner Toygar, 1980 yılında Adana'da dünyaya geldi. 2009 yılında müzik dünyasına merhaba diyen Caner Toygar, 'Naber Fıstık' isimli albümü piyasaya sürdü. Müzik ve oyunculuk alanlarında tutunamayan Caner, çareyi evlilik programlarına katılmakta buldu ve ATV ekranlarında yayınlanan izdivaç programında gelin adayı Berke ile dünyaevine girdi.