Esra Erol'da 23 Ekim Şok Anlar! Caner Toygar Adeta İsyan Etti!

ATV Esra Erol'da damat adayı Caner Toygar, geçtiğimiz gün yayıynlanan programın yeni bölümünde adeta isyan etti. Esra Erol 23 Ekim yaşananlar herkesi şok etti.

Esra Erol'da 23 Ekim Şok Anlar! Caner Toygar Adeta İsyan Etti!

ATV Esra Erol'da damat adayı Caner Toygar, geçtiğimiz gün yayıynlanan programın yeni bölümünde adeta isyan etti. Esra Erol 23 Ekim yaşananlar herkesi şok etti. Esra Erol'da programının vazgeçilmez damat adaylarında olay Caner Toygar, geçtiğimiz sene evlendiği onsuz yaşayamam dediği ve aşikar defalarca kere barışmak için ağladığı eşi Berke Toygar ile mahkemeleri devam ediyor. 

Caner Toygar, formatı değişen Esra Erol'un yeni programında muhabir olarak görev almaya başladı. Esra Erol'un programında çalışmaktan vazgeçmeyen Caner Toygar dün canlı yayında muhabirliğe devam etti. Geçtiğimiz sezon yayından kaldırılacağı iddia edilen ve sezon başlamasına sayılı günler açıklaması yapılan Esra Erol'da devam ediyor. İlk olarak karşımıza Gelinim Olur musun ile çıkan damat Caner Toygar, o günden beri hayatımızda olmaya devam ediyor. Her halikarda karşımıza çıkan Damat Caner, geçtiğimiz sene Berke Toygar ile dünya evine girmesi akabinde yaşadıkları, çok konuşuluyor. Aşklarını, ayrılıklarını ve kavgalarını ekranlarda yaşayan damat Caner için zaman zaman reyringlere oynuyor dedirtirken, son olarak Esra Erol 23 Ekim'de çok ilginç ve sert bir açıklama yaptı. 

MAHKEME KARARI VAR

Mahkeme kararıyla arama yapılan evinden çıkan pompalı tüfek, depresyon ilaçları ve kadın makyaj malzemeleriyle ilgili tutulan tutanak Caner'i çılgına çevirdi. Eşyaların muhafaza altına alındığı sırada Berke'nin hakkında söylediği sözleri canlı yayına taşıyan Caner, ayrılık sürecinde olduğu eşi Berke'ye kameralar aracılığıyla seslendi.

YAZIKLAR OLSUN

Yaşadıkları karşısında isyan eden Caner, Berke'nin hakkında öne sürdüğü suçalamaları para için yaptığını söyledi. ' Berke beni hiçbir zaman sevmedi.' diyen Caner, boşanmanın eşiğinde olduğu eşine seslenerek, 'Yazıklar olsun' dedi. 

ESRA EROL'DA CANER CANLI YAYINDA İSYAN ETTİ

Esra Erol'da ya katılan Caner Toygar'ın açıklamaları şu şekilde. “Yalvarırım peşimi bıraksın, artık çok bunaldım. Depresyon hapları demişler, biz doktora beraber gitmedik mi? Panik hastası değil miyiz?

Beraber kullandığımız ilaçlar değil mi bunlar. Bana Berke kendisi yalvardı, baskı kurdu doktora gidelim diye.

Cebimde para olsa bütün parasını vereceğim. Berke’nin babasına ulaşmaya çalışıyorum. Salih Zafer Kentli lütfen bana ulaşın. Ne demek makyaj malzemelerini Caner kullanıyor.

Kendisi kullandığı makyaj malzemelerinin reklamını yapıyor. Evde makyaj malzemeleri var. Böyle bir cümle kullanılır mı? Yazıklar olsun… Evlenmeden önce çok büyük kavga ettik.

O zaman neden polise gitmedin. Para para para para nasıl kurtulacağım. Berke beni hiç bir zaman sevmedi. Tülin’le bize milyonlar verdiler, yine de evlenmedim. Ben para için kendimi satmam, bunu herkes çok iyi bilir.

Para için satsaydım, şuan bu halde olmazdım. Herşeyim olurdu. Açta kalsam, parasız da kalsam evlenmem dedim. Kabul etmem dedim ve 5 sene aç kaldım. Soyadımı taşıma bari ya.

Esra hanım siz bizim için neler yaptınız, işe gelmeye utanıyorum artık. En sonunda üzüntüden hasta olacağım. 15 sene önce ne yaşadıysam aynı şeyleri yaşatıyorsunuz bana. Size yazıklar olsun.

Esra Erol “Ayrılığın da düzgün olanı makbuldür. İnsan ne yaşarsa yaşasın, ayrılıkta sergilediği tavır ve davranışlar bundan sonraki ilişkileri için de çok önemli. Sizin bu noktaya gelişiniz benim için büyük hayal kırıklığı” dedi.   

CANER TOYGAR KİMDİR?

1980 yılının Ocak ayında dünyaya gelen Caner Toygar aslen Adana'lıdır. ve lise mezunudur. Evlendirme programında Tülin Koca ile yaşadığı aşk ile tanınmıştır.  2009 yılında müzik konusunda kendisini ilerletmiş ve "Naber Fıstık" isimli albümü çıkarmıştır. Evlilik programının ardından bir süre oyunculuk için çabalayan ardından Ataşehir'de köfteci dükkanı açan Caner Toygar, bu alanda ilerleyemeyince, ekranlara çıkış nedeni olan evlendirme konseptini kullanarak arkadaşlık sitesi açmıştır.

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri