Esra Erol 31 Ekim de olanlar herkesi hayretler içinde bıraktı. Esra Erol 31 Ekim tarihli programında canlı yayına bağlanan bir kadın, yıllar sonra bulduğu öz annesinin mahallesine taşındığını anlatırken, orada aşık olduğunu ve aşık olduğu kişinin de öz ağabeyi çıktığını ifade ederken stüdyo adeta dondu. KHK kapsamında Esra Erol'da izdivaç programı format değiştirerek yayın hayatına ATV ekanlarında kaldığı yerden devam ederken, Esra Erol'da Reşit'in öz ailesinin bulup bulmadığı da merak ediliyor. 

NİKAHINA BİR HAFTA KALA ÖĞRENDİ

Esra Erol 31 Ekim tarihli programına katılan bir izleyici nikahına bir hafta kala evleneceği kişinin öz ağabeyi çıkması ile yaşadığı şoku dillendirdi. Programa telefonla bağlanan Ayşe hanım, şu ifadelere yer verdi: "Annem doğum yaktıktan sonra durumları iyi olmadığı için beni başkasına evlatlık veriyor. 5 yaşındayken evlatlık verildiğim aile, öz annemin bulunduğu mahalleye taşınıyor. Okuldayken birinden hoşlandım. Ardından konuşmaya başladık. Anneme söyledim, tanışmak istedi. Gördükten sonra 'kesinlikle olmaz' dedi. O günden sonra bana karşı çok değişti. Odaya falan kitlemeye başladı. Ardından beni başkasına vermek istedi. Ben de öz kardeşim olduğunu bilmediğim kişiye kaçtım. Anneannem 'gelinimiz elimi öpsün' diyerek beni çağırmış. Elini öpmeye gitim. Beni görünce tanıdı ve bayıldı. Ayıldıktan sonra her şey anlattı. Aşık olduğum ve kaçtığım kişi meğerse ağabeyimmiş."

REŞİT AİLESİ HAKKINDA ŞOK

34 yıllık hayatı boyunca Reşit aielsini arıyor. Esra Erol'da programına yardım için katılan Reşit'in ailesini bulup bulamadığı konusu gündemdeki yerini korurken, Kerime Hanım'ın ailesini bilip söylememesi ise merak uyandırdı.