ATV ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin kadrosuna, 5 yeni sürpriz isim katıldı. İşte herkesin severek izlediği 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin kadrosuna katılan sürpriz isimler... Olgun Şimşek, Mesut Akusta, Birol Ünel, Haydar Şişman ve İrem Sultan Cengiz de sevilen diziye katıldı. Yeni sezonda gözler, reyting rekortmeni 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinde olacak.

Sevilen dizi 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' yeni sezon için hazırlıklarını tamamladı. Reyting rekorları kıran ve her bölümde izleyicilere farklı anlar yaşatan dizinin hayranları için geri sayım başladı. Dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik ve Tarık Ünlüoğlu'lu dışında kadroya yeni isimler de dahil edildi.

YENİ SEZONUN GÜÇLÜ KADROSU HAZIR!

Yeni sezonda 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinde, Olgun Şimşek, Mesut Akusta, Duvara Karşı filmiyle Almanya'da En İyi Erkek Oyuncu Ödülü alan Birol Ünel, Kalandar Soğuğu filminin ödüllü oyuncusu Haydar Şişman ve İrem Sultan Cengiz de rol alacak. Dizi, büyük ses getirmeye hazırlanıyor.