ATV ekranlarının senelere damgasını vuran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz severek izleyenleri merakla araştırdı. Salı akşamlarının vazgeçilmez dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 78. bölümü ile bu akşam ekranlarda olacak. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 78. bölüm de neler olacak. Sezon dizilerinin başlamasına sayılı günler kala ortaya atılan iddialarda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Çakır'ını diziden ayrılacağı gündeme çıkmış ancak taraflarca yapılan açıklama da dizinin aynı kadroyla yoluna tam sürat devam edeceği yinelenmişti. 

Eskıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 78. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizini fragman sloganı olarak ise "Bu adamı öldürürüm, sokaklar ateş yerine döner!" sözleri dizinin 78. bölüm fragamnına damgasını vurdu. 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 78. SON BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Hızır Çakırbeyli düşmanları tarafından kıyıya sıkıştırılmaya çalışılırken hem içeriden hem de dışarıdan saldırılar devam etmektedir.  Bir yanda aileyi içeriden bitirmeyi amaçlayan Ekrem, diğer yanda tehditleriyle korku salmaya çalışan gözü kara Mürsel… Tehlikenin nereden geleceği belli olmayan bu zamanlarda Hızır'ın sevdiklerini korumak adına herkesten bir adım önde olması gerekmektedir. Hızır Ali'nin zaafı da bölüme damgasını vuracak sahneler olarak açıklanırken bu Ceylan'ın resmen devletten uzaklaştırılmasına yol açmıştır. Ünlü ailenin başına gelecek herhangi bir felakete karşılık önlemler hazırdır. Şahsi meselelerin ticaretini etkilemesine izin vermeyecek olan Ünal Kaplan'a göre ise bir cenaze daha görmeden bir düğün olması gerekmektedir.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 77. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Düşmanları ile kafa kafaya savaşan Hızır, esas gizli düşmanının er ya da geç karşısına çıkacağından emindir.İlyas ve Alparslan'ı düşmanını yakalamk için kurduğu planlarına onları korumak adına dahil etyen Hızır, her şeyin farkındadır ama oğlunun zaafı elini kolunu bağlar. Ekrem ise aksine ailesi üzerinden oyunlar kurmaya devam eder. Kızını öne attığı planıyla Çakırbeyli Ailesi ile şahsi husumet çıkarmayı başarır. Bu Ekrem'in masa üyeleriyle birebir temas kurmak için bahanesi olacaktır.  Ailesini karşısına alan Hızır Ali'nin bu durumu düzelmesi zaman alacaktır.  Yaşar, Hızır ile birlikte öldürdükleri Nedim'in evinde, örgüte dair gizli bilgilerin olduğu bir bilgisayara savaş ganimeti olarak el koyar. Bu bilgilerin deşifre olmasını istemeyen düşmanlardan biri, Hızır'ın karşısına dikilmekte geç kalmayacaktır.

EDHO HAKKINDA

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, senaryosunu Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener'in yazdığı, baş rollerini Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Tarık Ünlüoğlu ve Can Gürzap'ın paylaştıkları derin devlet ve mafya konulu aksiyon dizisidir.
Hızır Çakırbeyli veya Hızır Reis (Oktay Kaynarca): Dizinin ana karakteri. 45 yaşında ve 4 çocuk babası. Annesi ona Hızır diye hitap ediyor, alemde Hızır Reis olarak anılıyor ve sevenleri ona Çakır diyor. Çakır'ın hayatını değiştiren olay ise ağabeyi Ömer'in hasımları tarafından öldürülmesidir. Çok sevdiği ağabeyinin ondan istediği tek şey olan mühendis olmayı rafa kaldırıp, ağabeyinin intikamını alarak önce cezaevine sonra yeraltı dünyasına giriyor. Hızır eski kulağı kesiklerdendir, her şeyi duyar… Selim ve Ahmet'in ölümlerinden sonra toparlandı. Ünal'ı oy çokluğuyla masadan attırıp yerine geçer sezon finalinde vurulur. İyleşir,ayağa kalkar ve işlerine devam eder.
Meryem Çakırbeyli (Deniz Çakır): Çakır'ın karısı Meryem net bir insandır. Çakır'ın Nazlı ile olan ilişkisinin karşısında bile her zaman dimdik ayaktadır. Hapse girip çıkmıştır.Hızırdan boşanmak istemiştir ama Özgür'ün onu oyalaması ve Hayriye ananın oyunuyla eve geri dönmüştür. Nurten'in adamı tarafından sezon finalinde vurulur.
Ceylan Özsoy (Sanem Çelik): Eniştesi Yusuf Çakırbeyli’nin ölümüyle ablası Handan’la birlikte Ceylan da sürgün hayata mahkum kalmıştır. Hızır bu olaydan sonra Meryem ile evlenip hayatına devam ederken Ceylan ne aşkını ne de ona yapılanları unutabilir. Hafızası da duyguları kadar kuvvetlidir Ceylan’ın. Sevdasına karışan nefretiyle hesap soracağı günü bekler; ama O sabırlı bir kadındır. Öyle sabırlıdır ki ona bunu yapanların karşısına çıkmak için yirmi sene bekleyebilmiştir. Yeğeni Alparslan zarar görmesin diye hayatından vazgeçmeyi göze alacak kadar gözü pek genç bir kadınken, seneler sonra kaybedecek bir şeyi kalmamış daha da güçlü bir kadın olarak karşısına çıkar Çakırbeyli ailesinin. Muzip tavırları, kimseye benzemeyen kendine has duruşu O’nu diğer “mafya” kadınlarından ayırır. Genç yaşta büyük sıkıntılar çekmiş, etrafındakilerin ona biçtiği hayatı yaşamak zorunda kalmışsa da kendini karanlığa mahkum etmemiştir. Hayat enerjisiyle etrafına ışık saçarken düşman bellediklerini de kör edebilir. Kafasına koyduğunu yapmaktan çekinmeyecek Ceylan’ın geri dönüşü herkesi tedirgin eder.
İlyas Çakırbeyli (Ozan Akbaba): 30 yaşında. Çakır'ın kardeşidir. Abisinin onun hakkında en haklı olduğu konu fevri olması, gözü döndüğü zaman aklını kaybetmesi… Abisi de kendisi kadar öfkeli aslında ama nasıl yapıyorsa yapıyor bunu bastırıp hep doğru zamanda intikam almayı başarıyor.
Ünal Kaplan (Tarık Ünlüoğlu): 57 yaşında... Büyük patron... Yeraltı dünyasını büyük bir aile gibi düşünmek gerekir. Bu ailenin lideri de Ünal Kaplan'dır; bu yolda kâh av kâh avcı olunur ancak Ünal Kaplan asla av olmak niyetinde değildir. Tehdit olarak gördüğü kimse uzun süre yaşayamaz. En büyük olmak onun vazgeçilmezidir. Hızır Çakırbeyli'nin zekası ve gücüyle zirve yolunda ilerlediğini fark ettiği an artık onun en büyük düşmanı olmuştur. Vicdan ve merhamet duygularından yoksundur. Hayattaki tek zaafı olan kızını kaybetmiştir. En büyük düşmanı Hızır Çakırbeyli'dir.
Fahri (Kenan Çoban): Hızır Çakırbeyli ile yolları hapiste kesişmiştir. Hapiste yaptığı iyiliklerinden ötürü Hızır tarafından İlyas'ın yoldaşı yapılmıştır. Gerektiği zaman psikopatlaşabilen bir yapısı bulunmakta. Hızır'ın en güvendiği 3 kişiden biridir.