Fenerbahçe'den ayrılarak Cagliari'ye transfer olan Gregory van der Wiel'in sevgilisi Rose Bertram, sosyal medyada saçlarının sırrını soran takipçileri için bir video yayınladı. Rose Bertram, sosyal medyada video çekmeye çalışırken sabahlığıyla zor anlar yaşadı.

SABAHLIĞIN GAZABINA UĞRADI!

Güzel model çekim sırasında kıyafetinin gazabına uğradı. Video çekimi boyunca sık sık sabahlığı açılan ve iç çamaşırı görünen Bertham sık sık eliyle kapatmaya çalıştı.

TÜRKİYE'DE OLMAKTAN ÇOK MUTLU

Türkiye'de gördüğü ilginin kendisini şaşırttığını her fırsatta dile getiren Rose, "Attığım her tweet, koyduğum her fotoğraf ya da video büyük ilgi görüyor. Türklerin bu kadar sıcakkanlı olduğunu görmek beni şaşırttı" demişti.Türkiye'de gördüğü ilginin kendisini şaşırttığını her fırsatta dile getiren Rose, "Attığım her tweet, koyduğum her fotoğraf ya da video büyük ilgi görüyor. Türklerin bu kadar sıcakkanlı olduğunu görmek beni şaşırttı" demişti.

SAHİLDE YÜRÜYÜŞ YAPMAKTAN HOŞLANIYOR

Rose ve sevgilisi bir araya gelince ise bakın ne yapıyorlar: "Boş vakitlerimizde kafa dinlemeyi, biraz rahatlamayı ve kendimize odaklanmayı tercih ediyoruz. Bazen sahilde yürüyüşe çıkıyoruz, bazen sinemaya gidiyoruz, bazen dışarıda yemek yiyoruz… Normal çiftlerden farkımız yok yani!.."