Eşini Doğuma Gönderip Başka Bir Kadınla Düğün Yaptı Esra Erol Çıldırdı

Esra Erol’da programına katılan Elif Bayraktar, doğumdayken eşinin başkasıyla düğün yaptığını söyledi. Bunun üzerine yayına bağlanan Elif Bayraktar’ın eşi Tarık da ‘Elif evi temizlemiyor, kahvaltı hazırlamıyor’ ifadelerini kullandı. Tarık'ın savunması ise Esra Erol'u çileden çıkardı.

Eşini Doğuma Gönderip Başka Bir Kadınla Düğün Yaptı Esra Erol Çıldırdı

Eşini Doğuma Gönderip Başka Bir Kadınla Düğün Yaptı Esra Erol Çıldırdı

Esra Erol’da programının ilk bölümünde yaşananlar soğuk duş etkisi yarattı. 31 Ağustos'ta programa katılan Elif Bayraktar, doğum yaparken eşinin başka bir kadınla dini nikah kıydığını söyledi.

‘DİNİ NİKAH KIYDI’

Genç kadın, başından geçen olayı şöyle anlattı: ‘7 aylık hamileyken eşim Tarık beni terk etti. Ailemin yanına gittim. Beni hiç aramadı, doğuma gittiğimde ise bir başkasıyla dini nikah kıydığını ve üstüne düğün yaptığını öğrendim’

Elif Bayraktar’ın açıklamalarının ardından canlı yayına bağlanan Tarık ise şu sözlerle izleyicileri şoke etti: ‘Ben eşimi terk etmedim, beni o terk etti. Şu an dini nikahlı olduğum eşim Ayşe, çocuğumu ve evli olduğumu biliyor. Eşim Elif evi temizlemiyor, bana sabah kahvaltı hazırlamıyor’

ESRA EROL ÇILDIRDI!

Programın sunucusu Esra Erol’da Tarık'ın bu çıkışına ‘Evlilik birine yemek yapmak, evi temizlemek değil. Siz hayatı paylaşmak için evleniyorsunuz, kimseyle kendinize hizmet etmesi için evlenemezsiniz. Ayrıca evliyken başkasıyla nasıl düğün yapabildiniz?’ sözleriyle karşılık verdi.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR