TV8 ekranlarında yayınlanan ve sezon finaline giren '3 Adam' programının ünlü sunucusu Eser Yenenler, genç kızların sevgilisi Murat Boz ve 'İşte Benim Stilim' moda yarışmasında fenomen olan Nihal-Bahar Candan kardeşleri'nde da katıldığı ihanet gecesi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

'3 Adam' yarışmasının ünlü sunucusu Eser Yenenler, geride bıraktığımız aylarda genç kızların sevgilisi Murat Boz, moda programında fenomen olan Bahar-Nihal Candan kardeşler gibi isimlerin katıldığı bir parti düzenlemişti. Partiden sonra, ünlü popçu Murat Boz’un, moda programında fenomen olan Bahar Candan ile yakınlaştığı ve bu sebeple uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Aslı Enver’in ünlü şarkıcı Murat Boz'dan ayrıldığını ileri sürmüştü. Ünlü sunucu Eser Yenenler, dün akşam katıldığı, Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Beyaz Show’ programında önemli açıklamalar yaptı.

Ünlü sunucu Beyazıt Öztürk’ün “Ne oldu o gece, nasıl bir gece yaşadın?” sorusuna Eser Yenenler, “Ben böyle bir şey görmedim. Bir şekilde 13 yıldır televizyondayım. 3 haftadır perişan oldum” yanıtını verdi.

"BENİM EVİM BİRAZ DAHA OFİS GİBİ''

Kamuoyunda çıkan evin yan komşusuna ait olduğunu ifade eden ünlü sunucu Eser Yenenler, işi gırgıra vurdu ve “Yan komşu aradı, ‘teşekkür ederiz evimiz değerlendi’ dedi. Benim evim biraz daha ofis gibi. '3 Adam’ın skeçlerini çekiyoruz. Toplantılar yapıyoruz” ifadelerini kullandı.