Gülben Ergen, Seren Serengil'den sonra Erol Köse'ye de koruma kararını ihlal ettiği gerekçesiyle 3 gün zorlama hapsi talep etti. Mahkeme, Gülben Ergen'in şikayetini haklı bularak Erol Köse'ye 3 gün zorlama hapsi cezası verdi.

30 GÜN HAPİS CEZASI TALEP ETTİ

Ekim 2017'de Erol Köse'nin bir TV programında kişilik haklarına saldırıda bulunduğu iddiasıyla 3 ay koruma kararı aldırtan Gülben Ergen, Erol Köse'nin TV programında ve sosyal medya hesaplarında, hakaretlerini devam ettirdiğini gerekçe göstererek 30 gün zorlama hapsi verilmesi için mahkemeye başvurdu.

EROL KÖSE 3 GÜN HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILDI

Ergen'in avukatı Gülben Ergen hakkında karalama kampanyası başlatıldığını dile getirerek, sundukları deliller doğrultusunda Köse'ye zorlama hapsi verilmesini talep etti. Mahkeme Erol Köse'nin tedbir kararını ihlal ettiğini belirterek 3 gün zorlama hapsi verdi. Kararın kesinleştiği takdirde Erol Köse 3 gün cezaevinde yatacak.

EROL KÖSE İDDİALARI KABUL ETMEDİ

İstanbul Aile Mahkemesi'nde 13 Nisan'da açılan duruşmaya Gülben Ergen'in ve Erol Köse'nin avukatları katıldı. Erol Köse'nin avukatı hakaret içerdiği iddia edilen ve dosyaya sunulan yayınların tarihlerinin belli olmadığını, eski tarihli yayınlar olduğunu ve soyut iddialarla zorlama hapis verilmesinin istendiğini ileri sürerek iddiaları kabul etmediklerini belirtti.

Karar kesinleşirse Köse 3 gün cezaevinde kalacak.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.