Reyting rekorları kıran 'Diriliş Ertuğrul' dizisinde başrol oynayan Engin Altan Düzyatan, dizinin yeni sezonu ile alakalı çarpıcı açıklamalarda bulundu. Başarılı oyuncu Düzyatan, önceki gün alışveriş için gittiği bir AVM'de magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıdı. Ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan, sevilen dizi 'Diriliş Ertuğrul' hakkında, gazatecilerin sorduğu soruları, “Şu anda tatilim devam ediyor. Dizinin çekimleri henüz başlamadı” diyerek karşılık verdi.

'DİRİLİŞ ERTUĞRUL' DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

TRT 1’de ekranlarında yayınlanan 'Diriliş Ertuğrul' dizisi 4. sezonunda da 25 Ekim 2017 tarihi itibariyle izleyiciyle buluşması bekleniyor.

ENGİN ALTAN DÜZYATAN KİMDİR?

TRT ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde izleyiciyi ekranlara kilitleyen 'Diriliş Ertuğrul' dizisinin ünlü oyuncusu Engin Altan Düzyatan, 1979’da İzmir’de dünyaya geldi. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro bölümüne kayıt yaptıran ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan, eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul'a yerleşti. Oyunculuk kariyerine 2001 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanaan 'Ruhsar' adlı dizi ile başlayan ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan, ardından birçok dizi ve sinema filminde de boy gösterdi. Sevilen oyuncu Engin Altan Düzyatan, şu anda herkes tarafından büyük ilgiyle izlenilen 'Diriliş Ertuğrul' dizisinde başrol oynamaktadır.