14 Burda AVM’de Farkındalık Stüdyosu'nun organize ettiği etkinliğin moderatörlüğünü DJ Yasemin Şefik yaptı.

Emre Aydın, "Saçımı yapamadığım için bere takıyorum. 45 berem var. Kilo aldığım dönemde 45 derece sıcakta ceketle sahneye bile bereyle çıktım,. Bir de kuaför bulamadım. En son eşimin kuaförüne gitmeye karar verdim” demesiyle herkesi güldürdü.

“Komşuların senden şikayetçi mi? Ne de olsa rockçı bir adamsın!” sorusu üzerinde Aydın, "Evde çok sesli çalmıyorum o yüzden komşularım şikayetçi değil. Aslına bakarsanız benim de kafam pek kaldırmıyor. Hatta konserlerde bile 'Abi biraz alttan mı çalsanız' falan diyorum” şeklinde konuştu.

Öğrencilik anılarını da anlatan ünlü şarkıcı, "Öğrenciyken ütüyle kahve yaptım. Burada kimse yapmadı mı?” sorusuna, "Hayır" yanıtını aldı. Bunun üzerine Aydın, "Çok elitsiniz, ekmeği de siz yapıyorsunuzdur, glütensiz” dedi.

Pek başarılı bir öğrenci olmadığını belirten Emre Aydın, "Lisedeyken" 'Başarmam' lazım diyerek tavana, üniversitede 'Sınava çalışmam lazım' diyerek yine tavana bakıyordum. Yani oldukça uzun seneler tavana bakarak geçirdim. Babam mühendis olmamı istiyordu ama ‘sen mühendislik okuyamazsın senin kafan basmaz bari bir şeyler oku da ne okursan oku’ dedi” ifadelerini kullandı.

“Eşine şarkı yazdın mı?” sorusuna ünlü isim, "Ben şarkıyı seyirci için yapıyorum. Yaşanılan acılarla şarkı yapıyorum diyenlere çok inanmıyorum, şarkıların öyle yapıldığını düşünmüyorum. En azından ben öyle yapmıyorum” cevabını verdi.

Çektiği korku filminin az gişe yapmasıyla ilgili, "İnsanların korku filmi seyretmediğini filmden sonra öğrendim. Artık komedi filmi çekeceğim. Bir film hazırlıyorum. Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik. Filmde ben de varım ama benim üzerimde değil film. Başrol değilim yani. Eşim Eda filmin sanat yönetmeni. Bunun dışında bir de televizyona alternatif bir komedi programı yapacağım. Bence çok iyi oldu" şeklinde konuştu.

Kaynak: Milliyet