Ünlü popçu Emre Altuğ ve güzel oyuncu Nilay Erdönmez’in başrol oynadığı ‘Mezarcı’ filminin galası önceki gün Maslak'ta gerçekleşti. 'Mezarcı' filminde bir mezarcıya hayat veren ünlü şarkıcı Emre Altuğ, “Bir gün bizde vefat edeceğiz. Çok şükür ki ailem Zincirlikuyu Mezarlığı’ndan yer almış. Şimdi olsa hayatta alamayız” diye şaka yaptı.EMRE ALTUĞ YELPAZE ALMAK İÇİN DÜKKAN DÜKKAN DOLAŞTI!

Pop müziğinin sevilen ismi Emre Altuğ, önceki gün İstanbul’un aşırı sıcak havasında oğulları Uzay ve Kuzey’le alışveriş yaparken magazin muhabirleri tarafından götüntülendi. Önce Nişantaşı’nda büyük oğlu Kuzey’in serinlemek için istediği yelpazeyi bulamayan ünlü şarkıcı Emre Altuğ, ardından Etiler’e geçti. Etiler'de akrabalarının gözlük mağazasına da uğramayı ihmal etmeyen sevilen şarkıcı Emre Altuğ ve oğulları Kuzey ve Uzay, kapıda aşırı sıcaktan kendinden geçen bir köpekle ilgilendi. Oğlu Kuzey için kırtasiye dükkanına da giren Emre Altuğ, “Özellikle yelpaze istiyor ama arayınca bulunmuyor”açıklamasını yaptı.

EMRE ALTUĞ KİMDİR?

Geride bıraktığımız aylarda iki çocuğunun annesi Çağla Şıkel'den anlaşmalı olarak boşandıktan sonra magazin dünyasının en sık takip edilen isimleri arasında yer alan ünlü popçu Emre Altuğ, 1970 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Aslen Niğde'li olan sevilen şarkıcı Altuğ, müzik yaşamına ünlü isimlere vokalistlik yaparak başlamıştır. Aynı zamanda oyunculuk da yapan Altuğ, sinema ve reklam projelerinde de boy göstermiştir. Sevilen şarkıcı Altuğ'un imzasını attığı albümler, kısa sürede ünlü şarkıcıyı en çok dinlenilen isimlerden biri haline getirmiştir.