Şarkıcı Emrah, geçtiğimiz akşam Arnavutköy'de bir balıkçıda ailesiyle birlikte kameralara takıldı. Mekan çıkışı Emrah'ın yardımcıları, görüntü alan basın mensuplarının fotoğraf makinelerine ve kameralarına vurarak, görüntü almalarını engellemeye çalıştı.

Eşi Sibel Kirer, oğlu Elyesa ve kızı Eleysa ile bir restorana yemek yemeye giden Emrah, magazin basınının geldiğini öğrenince sinirlendi.

HABERCİLERİ BURADAN GÖNDERİN

Şarkıcının, restoran görevlilerine "Onları buradan gönderin, yoksa hesap ödemem" dediği öğrenildi. Çekim yapmamaları konusunda dil döken restoran çalışanları, muhabirleri ikna edemeyince devreye Emrah'ın menajeri girdi.

"OĞLUNUN ADINI DUYUNCA EMRAH SİNİRLENİYOR"

Habercilerin yanına gelen Emrah'ın menajeri,habercilerin görüntü almasını engellemeye çalıştı. Emrah'ın menajeri; "Çekim yapmanızı istemiyoruz. Yeni yetme bir menajer gelse size argo konuşsa hoşunuza gider mi? 20 yaşında işe yeni başlamış adamın, 'Oğlunuzla ne zaman görüşeceksiniz?' sorusu Emrah'ı kızdırıyor, olmuyor" dedi.

BASIN MENSUPLARINA SALDIRDILAR

Ne yaptıysa gazetecileri gönderemeyen Emrah soruları cevaplamadı. Emrah'ın yardımcılarının, muhabirlerin makinelerine vurarak fotoğraf çekilmesini engellemeye çalışması şoke etti.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.