Bir dönem TV8 ekranlarında yayınlanan 'O Ses Türkiye' yarışmasının jüri koltuğunda oturan ünlü şarkıcı Mustafa Sandal’ın eşi Emina Sandal, kariyeri ile alakalı flaş açıklamalarda bulundu. İki çocuk annesi Emina Sandal, “Türkiye’de Clark Kent, ülkemde Süpermen gibiyim. Farklı bir hayat yaşıyorum” diyerek çocuklarının babası ünlü popçu Mustafa Sandal'ın önüne geçmek istemediğini ifade etti.

Sırbistan’da bir mayo firması için kamera karşısına geçtiği açık seçik karelerle magazin dünyasının gündemini sarsan ünlü şarkıcı Emina Sandal, kendisine yorum yapanlara sert tepki gösterdi. İki çocuk annesi güzel şarkıcı Emina Sandal, “Kariyerim Süpermen gibi. Burada takım elbise içindeyim, orada kostümle uçuyorum. Türkiye’de Clark Kent, ülkemde Süpermen gibiyim. Farklı bir hayat yaşıyorum” açıklamalarını yaptı. Çekimler için eşi ünlü popçu Mustafa Sandal'dan izin istemediğini ifade eden ünlü şarkıcı Emina Sandal, ''19 yaşında meşhur oldum. Ülkemdeki işler için eşimden izin almama gerek yok'' ifadelerini kullandı.

Eşi Mustafa Sandal'la aşk evliliği yaptığı için Türkiye’ye geldiğini belirten ünlü popçu Emina Sandal, “Öpüşme sahnelerinde oynar mısınız?” sorusuna, “Zaten oynadım. Ben sanatçıyım” cevabını verdi. Eşi Mustafa Sandal'ın önüne geçmek istemediğini ifade eden iki çocuk annesi Emina Sandal, “Mustafa’nın gölgesinde kalmak istedim. Kendi tercihim, hırsım yok” açıklamasını yaptı.