Sevilen şarkıcı Mustafa Sandal'ın eşi Emina Sandal, kaslı vücudu ile dikkatleri üzerinde toplamayı başardı. 2 çocuk annesi Emina Sandal ülkesi Sırbistan’ın, Novi Pazar kentindeki bir ormanda yürüyüşe çıktı. Piknik masasının üzerinde akrobatlara taş çıkartacak hareketler yaptı. Kaslı vücudunu sosyal medyada paylaşan Emina Sandal “Spor yaptıkça kendimi daha güzel ve seksi hissediyorum” diyor. Formunu korumak için sık sık spor yapan Sandal, 35 yaşında ve 2 çocuk annesi olmasına rağmen düzgün fiziği ile dikkatleri üzerinde topladı.

2 çocuk annesi Emina Sandal, sıkı diyet yapan kadınlardan değil. "Ben normalde de çok sağlıklı beslenirim zaten. Tatlı yemeyi çok sevmiyorum ama çikolata görünce dayanamam" diyen Emina Sandal sırrını şöyle açıkladı: ''Üzgün ya da yorgunken hemen bir çikolata yiyorum ve ihtiyacım olan enerjiyi bana sağlıyor. Et yemeyi çok seviyorum. Ekmeği ise sadece kahvaltıda bir dilim olarak tüketirim.'' dedi.

BOŞNAK KADINLARININ GÜZELLİK SIRLARI!

Ünlü model Emina Sandal, Boşnak kadınların güzellik sırlarını ise şöyle anlatıyor: ''Bütün sebzeleri yüzümüze süreriz. Mesela salatalık yedikten sonra hemen yüzüme koyarım ve yaklaşık yarım saat orada tutarım. Bu çilek de olabilir. Ordaki insanlar genetik olarak çok güzel ve aslında hiç dikkat etmiyor. Ben Türkiye’ye bu konuda bayılıyorum. Burada hamamlar, bakımlar ve masajlar çok başarılı. Mesela ben bütün günümü hamamda oturarak geçirebilirim. Kese çok faydalı.'' dedi.