Elimi Bırakma Fatma Kim? Elimi Bırakma Oyuncu Kadrosuna Yeni Bir İsim Katıldı!

Elimi Bırakma Fatma kim? Nasıl bir karakter olduğunu anlatırken Fatma’nın gerçek adını ve daha önce nerelerde oynadığını açıklayacağız. Sakın ayrılmayın.

Elimi Bırakma Fatma Kim? Elimi Bırakma Oyuncu Kadrosuna Yeni Bir İsim Katıldı!

 Elimi Bırakma Fatma kim? Nasıl bir karakter olduğunu anlatırken Fatma’nın gerçek adını ve daha önce nerelerde oynadığını açıklayacağız. Sakın ayrılmayın.

Elimi Bırakma Fatma Kim? (Mert’i Kaçıran Bulup Bakan Kadın)

Şöyle ki; Sumru uyanıklık yapıp sigorta şirketinden gelecek yüklü miktardaki parayı, Azra’ya çaktırmadan paranın üstüne konmasından sonra Sumru, Azra’ya yollarının burada ayrıldığını herkes kendi yoluna bakmasını yalanın atıp Azra’yı başından kovar.

Azra babasının en yakın arkadaşı Mesut amcasının yolunu tutar. Ancak Mesut amcasının zengin eşi Hülya, Azra ile Mert’i çamaşırların yıkandığı yerde konaklamasına izin vermene Azra ses etmez. Anca Azra dışarıdan eve girdiğinde Mesut amcası dediği vicdansız adam engelli hem de bir çocuğa tokat atması bunu da Azra’nın görmesinden sonra Azra kardeşini de alıp, intihara kalkışır. Ancak Mert Azra elimi bırakma demesiyle Azra hayata yeniden başlar.
 
Eski hizmetçileri Gönül’ün evinde kalmaya başlar. Ancak orada da Gönül’ün alkolik dini imanı para olmuş Nazmi belası vardır. Nazmi kendi nohut pilav aracını Azra’ya verip kendisi evde keyif yapmaya başlar. Evdeki Mert’i de kapıcısı gibi kullanıp markete gönderir. Mert ise hastalığında dolayı yolunu kaybeder ve en sonunda telefoncudan Sumru’yu arar. Sumru da Mert’i alır ama yolda kaza yapınca Mert’i ölüme terk eder. Tam da bu sırada Mert öldü derken Elimi Bırakma Fatma diziye dahil olur.
 
Ä°lgili resim
 
Fatma gel git akıllı biridir. Bunun en büyük sebebi de bebeğini ufacıkken kaybetmesi ile aklını yitirmiştir. Ancak çevresinde deli olduğunu bilen de çok fazla kişi yoktur. Mert’i orada yatar vaziyette bulunca onu kendi evladı gibi bakmış iyileştirmiş ama Mert’i ailesine vermek yerine sen benim oğlum Mehmet’sin deyince işlerin boyutu değişir. Bakalım ileri ki bölümde Mert kaçmanın bir yolunu bulacak mı?

Elimi Bırakma Fatma’nın Gerçek İsmi Ne? Daha Önce Nerede Oynadı?

Elimi Bırakma oyuncu kadrosuna 3. bölüm sonlarında katılan ve ileride çok büyük önem sahibi haline gelecek olan

Elimi Bırakma Fatma’nın gerçek adı Pınar Töre’dir.

Kendisi yakın zamanda Bizim Hikaye dizisinde Bakkal Esra’yı canlandırıyordu ve halen de canlandırmaya devam ediyor. İlk kez kamera karşısına 2009 yılında “Karanlıktakiler” adlı sinema filmi ile adım atmıştı.

İkinci projesi de yine bir sinema filmi olan “Canavarlar Sofrası” adlı sinema filmi ile adını duyurmayı başardı. 2014 yılında “Çekmeceler” adlı sinema filminde “Ceylan” karakterine hayat vermişti. Bakalım Elimi Bırakma Fatma karakteri ile nasıl bir performans gösterecek.

 

 

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri