Star TV ekranlarında yayınlanacak olan efasane yarışma programı 'Çarkıfelek'in çekimlerine başlandı. Star TV ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı her bölümde reyting rekorları kıran 'Türk Malı' dizisinde oynayan ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil, çekimlerine başlandığı efsane yarışma programı 'Çarkıfelek' için kamera karşına geçti. Herkes tarafından büyük bir ilgiyle izlenilen ve ünlü oyuncu ve sunucu Mehmet Ali Erbil'in renkli şovlarıyla her bölümde güldüren ve eğlendiren 'Çarkıfelek' yarışmasının çekimlerine yeniden başlandı.

ÇEKİMLERİN BAŞLAMASINI KUTLADILAR

Star TV ekranlarında yayınlanacak olan efsane yarışma programı 'Çarkıfelek'in çekimleri öncesi, Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve yayınlandığı her bölümde reyting rekoru kıran, izleyici ile yeniden ve yeni kadro ile seyirci karşısına geçen 'Türk Malı' dizisinde oynayan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, 'Çarkıfelek' yarışmasındakı yeni partneri ile pasta kesip, çekimlerin yeniden başlamasını kutladılar.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTI

Star TV ekranlarında yayınlanan 'Türk Malı' dizisinde oynayan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, kutlama sırasında çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabı instagram üzerinden "Allah utandırmasın" notuyla yayınladı.