'Esra Erol'da' izdivaç programının ünlü sunucusu Esra Erol'un kız kardeşi Eda Erol önceki gün Nişantaşı’nda gezerken magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıdı. Eda Erol, nişanlısı Alişan’ın “Çok güzel, çok alımlı bir kadınla evlenmezdim. Yanımdaki kadın normal olmalı. Şükür öyle oldu” sözleriyle ilgili şu açıklamayı yaptı: “Alişan aslında ‘kendi halinde masum birini aramak istiyorum’ demek istedi ama kelimeleri doğru değildi. Ben onun özünü biliyorum. Alişan’a asla toz kondurmam... Onun terliğini de götürürüm, çayını da yaparım. Öyle kasıntı bir kız değilim. Alişan’ı seviyorum, istediğini yaparım.” dedi.

ALİŞAN VE EDA EROL İLK ADIMI ATTI

2 sene önce ünlüler camiasına verilen iftar yemeğinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a evleneceği sözünü veren ünlü şarkıcı ve sunucu Alişan, bu sözü tutma yolunda ilk adımı attı.

Sevilen oyuncu Alişan'ın yakın arkadaşı iki çocuk annesi Çağla Şıkel, Tarabya'da yapılan nişan töreninde çektiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Ünlü manken Çağla Şıkel paylaşımın altına 'Can yoldaşım benim dostum, arkadaşım, kardeşim, partnerim, gudum bir ömür dünyalar güzeli edamızla mutlu olmanı yürekten diliyorum... Seni diil artık sizi çok seviyorum diyeceğim çünkü siz artık birsiniz. Hep mutlu olun ve hep bugünkü gibi bakın birbirinize' notunu düştü.