ATV ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Esra Erol'da' izdivaç programının ünlü sunucusu Esra Erol'un kız kardeşi Eda Erol, evlilik hazırlıkları yaptığı nişanlısı Alişan için sürpriz bir organizasyon düzenledi. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan ve herkes tarafında ilgiyle izlenilen 'Elif' dizisinde oynayan güzel oyuncu Eda Erol, müstakbel kayınvalidesi Suzan Tektaş'la birlikte uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi ünlü sunucu ve şarkıcı Alişan için yaş günü partisi düzenledi. Ünlü sunucu ve şarkıcı Alişan'ın evlilik hazırlıkları yaptığı sevgilisi ünlü oyuncu Eda Erol, müstakbel kayınvalidesi Suzan Tektaş'la birlikte ünlü şarkıcı Alişan için sürpriz yaş günü hazırladılar.

ÜNLÜ SUNUCU ESRA EROL VE EŞİ ALİ ÖZBİR DE PARTİYE GELDİ

Magazin dünyasının sık takip ettiği isimler arasında yer alan ünlü sunucu Alişan'ın ailesinin tam kadro hazır olduğu  yaş günü partisi'nde ünlü oyuncu Eda Erol'a ablası ünlü sunucu Esra Erol ve eniştesi Ali Özbir'de eşlik etti.

Sevilen şarkıcı Alişan'ı doğum günü partsinin yapılacağı mekana ise, sevgilisi Eda Erol getirdi. Bir süre Alişan'ı kapıda beklettikten sonra, sürprizin yapıldığı mekana soktu. Yapılan sürpriz karşısında Alişan büyük şoka uğradı.