Star Tv ekranlarında yayınlanan; başrolü Nazan Kesal ve Deniz Baysal ile paylaştığı Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde rol almakta Selin karakterini canlandırmaktadır.Ecem Baltacı Hakkında bilinmeyenler haberimizde...

Biyografisi

Ecem Baltacı, 1992 yılında İstanbul’da doğmuştur.
Oyunculuk eğitimi alan Ecem Baltacı, kariyerine ilk olarak O Hayat Benim dizisinde Hanife karakterini canlandırarak adım atmıştır.
Daha sonra ise Fox Tv’de yayınlanan Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinin kadrosuna dahil olmuş ve güzel oyuncu İdil karakteri ile buluşmuştur. Star Tv ekranlarında yayınlanan; başrolü Nazan Kesal ve Deniz Baysal ile paylaştığı Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde rol almakta Selin karakterini.

Genç yaşına rağmen gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken Ecem Baltacı, dizide depresif bir karakteri canlandırıyor. Aşık olduğu adamın kendisine aşık olmaması nedeniyle sürekli üzgün olan Ecem Baltacı ise gerçek hayatta çok farklı.

26 yaşında olan güzel oyuncu instagram hesabından sıklıkla herkesin tarz diyebileceği fotoğrafları paylaşıyor. Farklı tarzıyla dikkatleri üzerine çeken Ecem Baltacı İstanbul doğumlu.

O Hayat Benim dizisiyle setlere adımını atan Ecem Baltacı daha sonra Fox Tv’de yayınlanan Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinin kadrosuna dahil oldu. Daha sonra Star Tv'de başlayan dizide Selin karakterini canlandıran Ecem Baltacı dikkatleri üzerine çekiyor.

 

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.