Ece Gürsel'den Yıllar Sonra Gelen İtiraf Şoke Etti!

Çırılçıplak pozları ile bir dönem adından sıklıkla söz ettiren Ece Gürsel, "Çıplaklık işimizin gerektirdiği bir şey. Para için soyundum." dedi.

Hıncal Uluç'un podyumlara kazandırdığı isim olan Ece Gürsel, Posta gazetesinden Canan Danyıldız'a verdiği röportajda çarpıcı itiraflarda bulundu.
Bir dönem verdiği çırılçıplak pozlarla adından söz ettiren Gürsel, "Para kazanmak için soyundum. Çıplaklık işimizin gerektirdiği bir şey. Bilerek isteyerek, gündemde kalmak için soyundum da firikik de verdim. Ama doğru ama yanlış, Ece Gürsel markasını yarattım" dedi.

İşte Ece Gürsel ile yapılan röportaj;"PARA İÇİN SOYUNDUM"

-Soyunmak da işin parçası mıydı?

Dekolte giymek, firikik vermek zorundaydık iş alabilmek için. Hepsi planlıydı. Deniz Akkaya'sından, bilmem kime kadar herkes soyunuyordu. Para oradaydı. Ne diyecektim, "Yok ben üniversite mezunuyum, soyunmam mı?" Para kazanmak için soyundum.

-Anneniz ve babanız bu konuda nasıllardı?

Annem despottur. Ama o da babam da bana karışmazlardı. Annem o konuda beni dizginleyemez, çünkü ortada yanlış bir şey yok. Çıplaklık işimizin gerektirdiği bir şey. Bilerek isteyerek, gündemde kalmak için soyundum da firikik de verdim. Ama doğru ama yanlış, Ece Gürsel markasını yarattım.

-E, sırtınızı dayayıp evleneceğiniz adam çıkmadı mı?

Çıkmadı! Öyle adam yoktu. Nerede müzisyen, sanatçı hep öylelerini buldum. Sırtımı dayayacak adam bulsaydım da işimi bırakmazdım. Bana "Gel şöyle hediyeler alayım" diyen bir erkek olmadı. Mankenlik de artık bitti, hatta "Eskort çoğu" gibi şeyler konuşuluyor... Bu konuda bir şey söylemek istemiyorum. Mesleğimdeki insanları yargılamış olurum.

"ARTIK GEYŞAYIM"

-Kendinizi bu yaşta seksi hissediyor musunuz?

Hiç! Kendimi hiçbir zaman seksi bulmadım. İnsanlar öyle görmek istediler. Evde pijamalı Ece'yim. 35 yaşından sonra kendimi daha kadın, daha seksi ve dişi hissediyorum. Yeni yeni kendimin farkına varıyorum. Kendimi şimdi daha güzel buluyorum. Bunu bir de erkek arkadaşlarınıza sormak lazım!
Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR