Magazin dünyasının en sık takip ettiği ünlü isimleri arasında yer alan ünlü manken Ebru Şallı, pilatesteki yeteneklerini sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla takipçilerine göstermeye tam gaz devam ediyor. Zor hareketleri bile çok kolay yaptığı görülen Şallı'nın son sosyal medya paylaşımı herkesi şoke etti. İşte ünlü mnaken Ebru Şallı'nın o paylaşımı:EBRU ŞALLI CEM YILMAZ'I TAKİPTEN ÇIKARDI!

1978 yılında dünyaya gelen Ebru Şallı, geçmişte bıraktığımız ağustos ayında beraber magazin muhabirlerinin objektiflerine takıldığı ve şimdiye kadar birlikteliğini devam ettirdiğini ifade eden ünlü komodyen ve yönetmen Cem Yılmaz'ı sosyal medya hesabı instagram'dan takipten çıkardı ve aralarında bir aşk olduğu iddiaları magazin dünyasında sürekli gündemdeydi.

Ünlü komedyen ve yönetmen Cem Yılmaz ve Ebru Şallı ilk olarak geride bıraktığımız yaz ayında beraber objektiflere takılmış ve Bodrum sonrası ilişkilerini İstanbul'da devam ettiren ikiliden ünlü model Ebru Şallı, 'Arif V 216' filminin hazırlıkalrıyla uğraşan ünlü yönetmen Cem Yılmaz'ın isminin sürekli olarak farklı kadınlarla anılmasından rahatsız oldu. Sürekli oğlu Kemal'in annesi Ahu Yağtu'yla buluşan ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın ismi Aslin Andonyan ve Özge Sabuncu adlı kadınlarla anıldı.