Ünlü sanatçı Ebru Gündeş'in konserlerden kazandığı parayı duyanlar, şaşkınlığını gizleyemedi. Sevilen şarkıcı Ebru Gündeş, özellikle düğünlerin gözde ismi oldu. 300 bin TL'yi gözden çıkaranlar, düğünlerinde Gündeş'i sahneye çıkararak eğleniyorlar.

Yazar Esin Övet, ünlü şarkıcı Ebru Gündeş'e ödenen parayla İstanbul'da daire alınabildiğinin altını çizip şu açıklamayı yaptı:

Son yıllarda düğünlerde Ebru Gündeş'i sahneye çıkarmak pek moda. Ebru Gündeş'siz nikâh kıyılmaz oldu neredeyse. Lüks otellerde yapılan, paranın su gibi aktığı, ekstra lüks düğünlerde Ebru Gündeş'i sahneye çıkarmak ciddi bir prestij durumunda ve bunun ciddi bir bedeli var. Düğün sahibi Ebru Gündeş'i sahneye çıkardığı fiyatla İstanbul'un çeşitli yerlerinden 2 oda 1 salon ev alıp kiraya verebilir. Tabii bu durum düğün sahibinin aklına nereden gelsin? Ancak zengini parası züğürdün çenesini yorar kontejanından bu konu açıldığında bizlerin akıllarına geliyor.

EBRU GÜNDEŞ KİMDİR?

Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimlerden biri olan ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, 1974 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Bir aralar TV8 ekranlarında yayınlanan 'O Ses Türkiye' yarışmasının jüri koltuğunda oturan ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, eşi Rıza Sarraf'ın ABD'de tutuklandıktan sonra jüriden ayrılmıştır. Müzik yaşamına, değerli sanatçı Emel Sayın'a vokalistlik yaparak başlayan ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, ilk albümü 'Tanrı Misafiri'ni 1993 yılında piyasaya sürdü. Kısa süre sonra tüm Türkiye'nin en çok dinlenilen şarkıcıları arasına giren ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, ardından birçok albüme imza atmıştır. Çıkardığı albümlerle birçok hayran kitlesine sahip olan ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, kısa sürede herkesin sevgilisi haline geldi. 2010 yılında Azeri iş adamı Rıza Sarraf ile dünyaevine giren sevilen şarkıcı Ebru Gündeş'in bu evliliğinden Alara adından bir kız çocuğu vardır.