Son olarak Yazar Metin Hara ile yaşadığı aşkla magazin dünyasının gündeminden düşmeyen dünyaca ünlü model Adriana Lima'nın neden evlenmediği konusu merak konusu oldu. Peki ünlü model Adriana Lima neden evlenmiyor? Detaylar haberimizde...

Geride bıraktığımız Mayıs ayı'nda düzenlenen MET Gala gecesine katılan ünlü model Adriana Lima, yine güzelliği ile herkesi büyüledi. Ünlü model Adriana Lima'yı gören sevenleri fotoğrafların altına binlerce yorum yağdırdı. Ama ünlü modelin sevenlerinin en çok konuştuğu konu, Lima'nın hala neden evlenmediğiydi.

Ünlü model Adriana Lima'nın bir seveni, Lima ile ilgili olan haberin altına "Neden zengin bir işadamı Adriana Lima ile evlenmek istemiyor ki" yorumunu yaptı. Bu yoruma karşılık olarak, çok sayıda kişi ise karşılık verdi.

Bazı sevenleri ise, "Ünlü model Adriana Lima'nın kendisinden önce düşünmesi gereken iki kız çocuğu" olduğuna bu yüzden hayatına girecek insanlara itina gösterdiğini ifade etti. Bazıları da ünlü model Adriana Lima'nın hayatına giren erkeklerin aynı zamanda iki kızına da babalık yapmaktan kaçınıyor olabileceği yorumunda bulundu.

Hayranları tarafından yapılan bir diğer yorum ise, "Adriana maddi olarak birçok şeye sahip. İyi para kazanıyor, güzel bir evi var. Onun tek ihtiyacı olan kendisine gereken değeri verecek bir erkek" değerlendirmesinde bulundu.Dünyaca ünlü model Adriana Lima, geride bıraktığımız 2009 yılında basketbol oyuncusu Marko Jaric ile rüya gibi bir düğünle dünya evine girdi. İki çocukları olan Adriana Lima ve Marko Jaric, 2014 yılında ayrıldı. Çiftin ayrılık nedeni, basketbol oyuncusu Marko Jaric'in, ünlü model Adriana Lima'yı aldatması gösterildi. Marko Jaric'den boşandıktan sonra kısa süreli ilişkiler yaşayan ünlü model Adriana Lima, şu anda yazar Metin Hara ile aşk yaşamaktadır.