Duman Grubunun Solisti Kaan Hakkında Bomba İddialar

Duman Grubu'nun solisti Kaan Tangöze, tarafından ihanete uğramasının ardından ayrılan Seçkin Piriler, magazine bomba açıklamalarda bulundu.

Duman Grubunun Solisti Kaan Hakkında Bomba İddialar

Duman Grubu solisti Kaan Tangöze, tarafından ihanete uğramasının ardından ayrılan Seçkin Piriler, katıldığı bir programda Kıvılcım Ural ve Kaan Tangöze ile ilgili açıklamalar yaptı.

İhanet meselesini açan Yeşim Salkım'Ben orada değildim ama bana arkadaşlarım anlattı.' diyerek söze başladı ve ekledi:

"Seçkin ve Kıvılcım Cihangir'de herkesin gittiği, ünlü bir kafede karşılaşıyor. Seçkin de orada 'öteki kadın' da orada. Bu kadının o kafeden kalkıp gitmesi gerekirken, utanmadan Seçil'in karşısına oturuyor. Karşıdan el hareketleri falan yapıyor. Seçkin de sakinliğini koruyor ve hiçbir şey yapmıyor. Bakın çok açık söylüyorum, bana yapacak öyle el hareketi falan onun orada saçını başını yolarım."
Yeşim Salkım'ın sözleri üzerine Seçkin Piriler de şöyle dedi:

"Benim orada gazeteci arkadaşım vardı yanımda, en büyük şahidimdir. Hiçbir şey yapmadan, demeden çıktım oradan. Ama o Kaan'a öyle bir anlatmış ki Kaan da ona inanmış."

Yeşim Salkım ve Seçkin Piriler, Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural hakkında konuşurken Mehmet Coşkundeniz de 'Peki sen Kıvılcım'a bir şey yapmadın, Kaan'a da mı yapmadın?' diye sorunca itiraf geldi. Seçkin Piriler 'Kaan'ın kafasına tablet fırlattım ve pişman da değilim. Ben de insanım sonuçta yani." şeklinde yanıtladı.

"Peki Kaan kapına gelsin ister misin?" sorusuna ise Seçkin Piriler, 'Tabii ki isterim, belki affetmem çünkü aldatan bir daha aldatır. Ama o zaman öyle bir şey olur ki bir bakmışsınız barışmış olurum.' dedi.

Yorum Yaz