Star TV Dolunay 17. bölüm neden yayınlanmadı sorusu, Dolunay dizisi bitti mi final mi yaptı sorularını da beraberinde getirdi. Başrollerini genç oyuncular Can Yaman ve Özge Gürel'in paylaştığı Dolunay yeni bölümü ile Pazar akşamı ekranlarda olacak. Salı akşamlarının sevilen dizisi Dolunay 24 Ekim Salı günü yoktu. Hala daha aramalarda Dolunay 17. bölüm neden yayınlanmadı sorusunun cevabı merak ediliyor

24 Ekim akşamı yayınlamayan Dolunay 17. bölümü akabinde Dolunay dizisinin tarihi değişti açıklaması yapıldı. Dolunay dizisi 17. yeni bölüm itibariyle Pazar akşamları ekrana gelecek. Star TV'nin yeni dizisi Ufak Tefek Cinayetler ilk bölümünün Salı akşamlarına konulmasının ardından, sevilen dizi Dolunay'ın da Pazar günleri ekrana gelmesine karar verildi. 

DOLUNAY YENİ BÖLÜM NELER OLACAK

Star Tv Dolunay dizisinin final olmayacağı sadece yayın tarihinin değiştiği açıklaması akabinde Herkes Dolunay son bölüm izle linkini de araştırmakta. Dizi de gelecek bölüm de Deniz'in evliliği karşısında Nazlı ile Ferit'in düşünceleri nasl olacak sorusunun cevabı da merakla bekleniyor. 

DOLUNAY SON BÖLÜM YAŞANANLAR

Tam niaha oturacakken ortadan kaybolan NAzlı herkesi merakta bırakmıştır. Ferit ilk başta nazılı'nın nikahtan kaçtığını düşünmektedir ancak gerçek böyle değildir. Nazlı'nın ölğml burun buruna olduğu öğrenilir. Ancak hala daha aklında tek isim vardır Ferit... Alya Deniz ile şansını son defa dener. Deniz’in buna cevabı ilişkileri açısından belirleyici olacaktır. Fatoş Engin’le evlilik yolunda ilerlerken her fırsatta kafasındaki sorulara cevap arar. Demet ve Hakan Ferit’e karşı adımlarında daha cüretkar hareket ederler. Alya Deniz ile son olarak bir şansını denemektedir. Gözler Deniz'in cevabına çevrilmiştir. Çünkü ilikilerini bu durum belirleyecektir.  Fatoş Engin’le evlilik yolunda ilerlerken her fırsatta kafasındaki sorulara cevap arar. Demet ve Hakan Ferit’e karşı adımlarında daha cüretkar hareket ederler.