Star TV ekranlarının sevilerek izlenilen dizisi Dolunay 24 Ekim akşamı yoktu. Dolnay 17. bölümü için herkes Salı gününü iple çekerken, dizinin yeni bölümünün oymaması üzerine şu sıralar Dolunay yeni bölüm ne zaman şeklinde arama yapılmakta. 

 Can Yaman ve Özge Gürel'in başrollerini oynadığı Dolunay 17. bölüm Star TV yayın akışında olsa da bir an da çıkartılması akıllarda soru işareti bıraktı. Peki Dolunay 17. bölüm neden yayınlanmadı? Dolunay 17. bölüm ne zaman yayınlanacak? Dolunay'ın günü değiştiği iddialarına istineden yaptığımız araştırmalar detayı da haberimizde. 

Yaz sezonu dizisi olarak karşımıza çıkan Dolunay dizisi Salı günlerinden Pazar günüe alındı. Dolunay 17. bölümü ile Pazar akşamı sevenleri ile buluşacak.

REYTİNGLER Mİ SIKINTI

Geçtiğimiz akşam Dolunay 17. bölümün yayınlanmaması üzerine herkes sosyal medya daki iddiaları konuşmaya başladı. Peki Dolunay dizisi tutmadı mı? Ortaya atılan iddialrdan biri de reytiing kurbanı olacağı. Çünkü bilindiği üzere günü değişen diziler hakkında yayınndan kaldırılacak denilmekte. 

DOLUNAY SON BÖLÜM NELER OLMUŞTU?

Nazlı’nın nikah saatinde ortadan kaybolması herkesi heyecanlandırmıştır. Ferit Nazlı’nın nikahtan kaçmış olduğunu düşünse de gerçek zannettiğinden çok farklıdır. Nazlı ölümle burun burunayken bile Ferit’i düşünmektedir. Alya Deniz ile şansını son defa dener. Deniz’in buna cevabı ilişkileri açısından belirleyici olacaktır. Fatoş Engin’le evlilik yolunda ilerlerken her fırsatta kafasındaki sorulara cevap arar. Demet ve Hakan Ferit’e karşı adımlarında daha cüretkar hareket ederler.