Dolunay 17. bölüm ne zaman sorusu geçtiğimiz gün yanıtını buldu. Dolunay yeni bölümleriyle artık Pazar akaşmaları ekranlarda olacak. Dolunay 17. bölüm özeti akabinde geçtiğimiz akşam Dolunay 18. bölüm fragmanı da severek izleyenler tarafında merak ediliyor. Dolunay 18. yeni bölüm fragmanı gelecek hafta yaşanacaklara dair ne gibi ipuçlarıverecek? Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimizde olacak.

Yaz dizisi olarak başlayan Dolunay geçen bölümü gününde yayınlanmayınca herkes dizi final mi yapıyor demişti. Ancak yapımcılar dizi ile alakalı yaptığı açıklama da Dolunay yeni günü PAzar akşamları olarak açıklandı. Peki Dolunay 29 Ekim Pazar akşamı neler oldu?

DOLUNAY 17. BÖLÜM

Dolunay 17. bölüme damgasını vuran olay Ferit'in tutuklanması olurken herkes bu konuyu konuşmaya başladı. Nazlı'nın tek isteği ise kocasının yanında olmaktır. Her ne kadar evcilik oyununun anlaşılmaması için çabaladığını iddia etse de Ferit için endişelenmiştir.  Öte yandan Ferit'te de Nazlı'nın yanında olmasından oldukça memnundur.  Karmaşık duygular içinde olan Ferit ve Nazlı kendilerini sürekli bu oyundaki becerilerinin sınandığı durumlarda bulurlar. Deniz ise ne kadar inkar etse de Ferit ve Nazlı arasındaki çekime şahit olacaktır. 

DOLUNAY KONUSU

Profesyonel bir aşçı olmak isteyen Nazlı (Özge Gürel), Japon mutfağını öğrenerek kendi restoranını açma hayalleri kurar. Öğrenci evini geçindirmek için ek iş için tanışmadığı patronu Ferit’in (Can Yaman) özel aşçısı olur. Zengin iş adamı Ferit ve Nazlı, çeşitli tesadüflerle yakınlaşır ve imkansız olan bir aşkın kapısını aralar.