Son dakika gündeme çıkan haberlerde ünlü DJ Hasan Köseoğlu'nun hastaneye kaldırıldığı ve durumunun ağır olduğu açıklandı. Muğla Bodrum'da evinden çıkan DJ Hasan Köseoğlu, evinin merdiveninden düşerek başını sert bir şekilde betona vurdu. Başından yara alan Köseoğlu apartopar hasaneye kaldırıldı. Peki Köseoğlu'nun sağlık durumu nasıl?  Hastaneye kaldırılan Köseoğlu'nun beyin kanaması geçirdiği belirlenip, tedaviye alındı.

Aynı zamanda müzisyen ve yapımcı da olan DJ Hasan Köseoğlu, Kumbahçe Mahallesi, Zeki Müren Caddesi'ndeki evlerine geçen 22 Ekim Pazar sabaha karşı geldi. Köseoğlu, evinin önündeki merdivenleri çıkarken düşüp, başını çarptı. Saat 09.00 sıralarında annesi Feyhan Köseoğlu Oran tarafından merdivenlerde hareketsiz yatarken bulunan Köseoğlu, ambulansla Bodrum Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Beyin kanaması geçirdiği belirlenen Köseoğlu, Beyin Cerrahı Op. Dr Ender Tabur tarafından ameliyat edildi. Yoğun bakım ünitesinde, tedavisine devam edilen Köseoğlu'nun durumunun ciddiyetini koruduğu bildirildi.

Akademisyen, siyasetçi ve yazar Baskın Oran, üvey oğlu Hasan Köseoğlu'nun sağlık durumu hakkında bilgi verip, "Büyük şok içindeyiz. Sabah eve gelirken ayağı kaymış düşmüş. Çok iyi bir operatör tarafından ameliyat edildi ve şu anda uyutularak ilaç tedavisi yapılıyor. Sabretmek ve beklemek durumundayız" dedi. Tedavisi süren Köseoğlu, zaman zaman, akrabası olan ünlü oyuncu ve sunucu Okan Bayülgen'in Bodrum'da işlettiği eğlence mekanında (Dada Salon) DJ'lik yapıyordu.