Geçtiğimiz yıl İngiltere'nin West Ham United takımında forma giyen Gökhan Töre'yle gizlice nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atan Esra Bilgiç, sette alyansını kaybedince ortalık karıştı.

Güzel oyuncu, 'Diriliş Ertuğrul' dizisinin çekimleri için önceki gün alyansını çıkarıp masanın üzerine bıraktı. Bilgiç, çekim sonrası karavanında alyansını bulamayınca tüm set ekibi yüzüğü bulmak için seferber oldu. Alyansını kaybettiği için gözyaşlarına boğulan güzel oyuncuyu set ekibi güçlükle sakinleştirdi.

EKİBİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Çekim yapılan plato dahil olmak üzere her yeri didik didik arayan ekip, ne yapıp ne ettiyse de oyuncunun alyansını bulamadı. Çaresiz evinin yolunu tutan Esra Bilgiç'e güzel haber ertesi gün geldi. Güzel oyuncuyu arayıp müjdeyi veren bir set çalışanı, Bilgiç'in masasına "Esracığım alyansını minik kağıda sardım. Makyaj çantanda" notu bıraktı. Mutluluktan havalara uçan Bilgiç, bu satırları "Değer verilene sahip çıkan Diriliş ekibi" notuyla paylaştı.

Güzel oyuncu, alyansını çekimler dışında bir an olsun parmağından çıkarmıyor. Öyle ki Esra Bilgiç'in paylaşımlarında yüzüğü dikkati çekiyor.

Kaynak: Milliyet