TRT ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reytin rekorları kıran, 'Diriliş Ertuğrul' dizisinde herkesi şoke eden flaş bir ayrılık yaşandı. Ünlü oyuncu Çağdaş Onur Öztürk, canlandırdığı 'Vasilius' karakterinin ölmesi üzerine, reyting rekorları kıran 'Diriliş Ertuğrul' dizisine veda etti.

Reyting rekorları kıran 'Diriliş Ertuğrul' dizisinin sosyal medya hesabından yayımlanan mesajında, ünlü oyuncu Çağdaş Onur Öztürk'e teşekkür edilerek, "Sezon başından beri hayat verdiği 'Vasilius' karakteriyle dizimizde yer alan değerli oyuncumuz Çağdaş Onur Öztürk'e emekleri için teşekkür eder, sanat hayatında daima başarılar dileriz" açıklamasını yapıldı.

ÇAĞDAŞ ONUR ÖZTÜRK KİMDİR?

TRT ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Diriliş Ertuğrul' dizisinde 'Vasilius' karakterine hayat veren ünlü oyuncu Çağdaş Onur Öztürk, 1979 yılında Sivas'da dünyaya geldi. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Bölümü'nden mezun olan ünlü oyuncu Çağdaş Onur Öztürk, oyunculuk kariyerine ilk olarak, 2008 yılında "Gazi" dizisi ile adım attı. Ardından birçok dizide boy gösteren sevilen oyuncu Çağdaş Onur Öztürk, son olarak 'Diriliş Ertuğrul' dizisinde oynadı.