TRT 1 ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde izleyicileri ekrana kitleyen 'Diriliş Ertuğrul' dizisinin oyuncuları, Esenler'de hayranlarıyla bir araya geldi.  Büyük ilgiyle karşılaşan 'Diriliş Ertuğrul' ekibi, "Sonsuza kadar hürriyet, sonsuza kadar adalet" vurgusu yaptı.

Reyting rekorları kıran 'Diriliş Ertuğrul' dizisinin oyuncuları, Esenler Belediyesi'nin 'Ramazan Birlikte İyiliktir' sloganıyla düzenlediği, On Bir Ayın Sultanı Ramazan Ayı etkinlikleri kapsamında söyleşi programına konuk oldular. Reyting rekorları kıran 'Diriliş Ertuğrul' dizisinde 'Bamsı' karakterini canlandıran Nurettin Sönmez, 'Aliyar' karakteri ile izleyenlerin sevgisini kazanan Cem Uçan ve 'Aslıhan' performansıyla öne çıkan Gülsim İlhan Ali, Esenler Dörtyol Meydanı’nda hayranlarıyla buluştular.

"İNSANLAR SİZİ ÇOK SEVDİLER"

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, 'Ramazan Birlikte İyiliktir' sloganıyla düzenlediği, On Bir Ayın Sultanı Ramazan Ayı etkinlikleri kapsamında, 'Diriliş Ertuğrul' dizisindeki oynadıkları rolleriyle seyircilerin gönüllerinde taht kuran oyunculara bunu sürdürmeleri için bir öneride bulundu. Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, "İnsanlar sizi çok sevdiler. Bu sevgiyi kazanmak kolay değil. İnşallah yaşamınızın her döneminde 'Diriliş' gibi olursunuz" açıklamasını yaptı.