İmparator olarak da anılan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Levent Dörter hakkında flaş bir açıklamada bulundu. Geride bıraktığımız gece iki kızla magazin muhabirlerinin objektiflerine yakalanan ünlü şarkıcı Dilan Çıtak'ın sevgilisi Levent Dörter'in yanındaki o kızlar Dilan Çıtak'ın yakın arkadaşlarıymış.

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak'ın uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Levent Dörter geride bıraktığımız  gece iki kızla objektiflere yakalanmıştı. İhanete uğradığı belirtilen ünlü şarkıcı Dilan Çıtak dün şu açıklamada bulundu: "Levent'in yanındaki kızlar arkadaşım. Zaten hep beraber benim evime geldiler. Çok şükür Levent dizimin dibinde, aklı başında bir erkek. İhanet durumu olsa, parçalarım.'' dedi.

DİLAN ÇITAK KİMDİR?

Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimlerden biri olan ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak 1989 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Uzun zamandır müzik alanında eğitimler alan ünlü şarkıcı Dilan Çıtak, aynı zamanda oyunculuk eğitimi de almıştır. Okumak için gittiği Amerika'da kardeşi İdo Tatlıses ile buluşan ünlü şarkıcı Çıtak, uzun süredir Levent Dörter ile birliktedir.