Ünlü türkücü İbrahim Talıses’in kızı Dilan Çitak'ın saçları sosyal medyada büyük ses getirdi. Sahne aldığı mekan öncesi muhabirlerle sohbet eden Dilan Çıtak, olay olan saçları hakkında  "Saçlarımı şu an çok seviyorum asla değiştirmem" açıklamasını yaptı. Dilan Çıtak'ın saçlarını yeni bir imaja ne zaman sokacağı konusu ise gizemini korumaya devam ediyor.

DİLAN ÇITAK'TAN LEVENT DÖRTER AÇIKLAMASI!

İmparator olarak da anılan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Levent Dörter hakkında flaş bir açıklamada bulundu. Geride bıraktığımız gece iki kızla magazin muhabirlerinin objektiflerine yakalanan ünlü şarkıcı Dilan Çıtak'ın sevgilisi Levent Dörter'in yanındaki o kızlar Dilan Çıtak'ın yakın arkadaşlarıymış.

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak'ın uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Levent Dörter geride bıraktığımız gece iki kızla objektiflere yakalanmıştı. İhanete uğradığı belirtilen ünlü şarkıcı Dilan Çıtak dün şu açıklamada bulundu: "Levent'in yanındaki kızlar arkadaşım. Zaten hep beraber benim evime geldiler. Çok şükür Levent dizimin dibinde, aklı başında bir erkek. İhanet durumu olsa, parçalarım.'' dedi.