İmparator lakabıyla da anılan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak, Ataköy Nossa Costa'da düzenlenen iftar yemeğinde, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Levent Dörter'i amcası Hüseyin Tatlı ile tanıştırdı. Ataköy Nossa Costa'da düzenlenen iftar yemeğinde, ünlü sanatçı Orhan Gencebay'ın yeni albümde yer alan bir şarkısının dörtlüğünü okuduğu iftar yemeğinde, ünlü şarkıcı Ayhan Aşan ise semazenler eşliğinde ezan okudu.

AMCASI HÜSEYİN TATLI İLE TANIŞTIRDI

Magazin dünyasında adını en sık duyduğumuz isimler arasında yer alan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in müzisyen kızı Dilan Çıtak, iftar yemeğine uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Levent Dörter'le el ele katıldı. Gittikleri mekanda babası ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in kardeşi Hüseyin Tatlı ile karşılaşan müzisyen Dilan Çıtak, sevgilisi Levent Dörter'i amcası Hüseyin Tatlı ile tanıştırdı. Dilan Çıtak'ın sevgilisi Levent Dörter, "İbrahim Bey ile tanışmadım. Dilan'ın annesi, kardeşi ve İdo ile tanışıyoruz" dedi.

Müzisyen Dilan Çıtak'ın yeni yaş gününde sürpriz yaparak evlenmek teklifi eden Levent Dörter, "Dilan'ın evine televizyon alınacaktı. Ben de anahtarları televizyonu kurdurmak için aldım. Annesi ve kardeşi İdo Tatlıses'in de bulunduğu yeni yaş gününde sürpriz yaparak o gece evlenme teklifi ettim" açıklamasını yaptı.