Oyuncu Derya Şen, şef Ayvaz Akbacak ile geçtiğimiz gün nikah masasına oturdu. Nikaha katılan davetliler Derya Şen'in şişkin karnını görünce ''Göbek mi Bebek mi?'' şeklinde yorumlar yapmıştı. Gerçek ortaya çıktı. İlk açıklama Derya Şen'in eşi Ayvaz Akbacak'tan geldi.

GELİNİN GÖBEĞİ DİKKAT ÇEKTİ

Uzun zamandır birlikte olan oyuncu Derya Şen ve şef Ayvaz Akbacak ile geçtiğimiz gün dünya evine girdi. Düğüne çok sayıda davetli katıldı. Ancak düğünden en dikkat çeken kare gelin Derya Şen'in şişkin göbeğiydi.

GÖBEK Mİ BEBEK Mİ?

Davetliler gelinin şişkin göbeğinden şüphelenerek 'Hamile' olabileceği iddialarını ortaya attı.

İDDİALARI DOĞRULADI

Konuyla ilgili açıklama Ayvaz Akbacak'tan geldi. Akbacak'ın "Evet eşim hamile ve erkek bebek bekliyoruz" dediği öğrenildi. Derya Şen'in bebeğinin 4 aylık olduğu gelen bilgiler arasında yer alıyor.

DERYA ŞEN KİMDİR?

Derya Şen, 27 Ocak 1982 tarihinde Mersin'in Tarsus ilçesinde doğdu.

İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun oldu. Şen, 2 yıl boyunca Plato Film Okulu Dizi ve Sinema Oyunculuğu eğitimi gördü.

Şu aıralar 'Elif' dizisinde 'Tülay' karakterini canlandıran Şen, Lale Devri, Arka Sıradakiler, Yahşi Cazibe, Seksenler, Böyle Bitmesin, Aile Reisi, Baba Dostu, Gerçek Masallar, Mihrap Yerinde, Düşman Kardeşler, Balıkçının Karısı, Kabaktan mı Dudaktan mı, Kardeş Gibi, Vay Başıma Gelenler gibi pek çok önemli projede rol almıştır.


Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.