Ünlü şarkıcı Deniz Seki, yakın dostu taze baba Ozan Çolakoğlu'nu ziyaret etti. Ünlü şarkıcı Deniz Seki, kaldığı Bakırköy Kadın Kapalı cezaevi'nden tahliye olduktan sonra ilk arkadaş ziyaretini yaptı. 'Uyuşturucu ticareti yapmak' suçundan 3 senedir tutuklu olarak Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nde yatan ünlü şarkıcı Deniz Seki, geride bıraktığımız pazartesi günü, öğleden sonra tahliye olmuştu. Ünlü şarkıcı Deniz Seki, geçtiğimiz çarşamba günü yaptığı basın açıklaması sonrası ilk arkadaş ziyaretini yaptı.

Yakın arkadaşı Ozan Çolakoğlu'nun Ulus'daki stüdyosuna ziyaret eden ünlü şarkıcı Deniz Seki, magazin muhabirlerinin objektiflere yansıdı. Ünlü şarkıcı Deniz Seki, taze baba Ozan Çolakoğlu'nun ziyaretine kardeşi Serdar Seki ve nişanlısı Faruk Salman da gitti. Taze baba Ozan Çolakoğlu, sanatçı dostlarını kapıda karşıladı.

Ünlü şarkıcı Deniz Seki, gazetecilerin "Yeni albüm çalışması için mi stüdyoya geldiniz?" sorusuna, "Bırakın da geleyim artık. Şarkı çalışması için değil, arkadaşımı ziyaret için geldim" cevabını verdi. Nişanlısı Faruk Salman ve korumaları ile beraber hızlı adımlarla stüdyoya sokulan ünlü şarkıcı Deniz Seki'nin, mutlu halleri gözlerden kaçmadı.