Ünlü şarkıcı Deniz Seki'de duygulandıran 15 Temmuz davranışı! Kaldığı Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nden tahliye olduktan sonra kendisini yoğun bir konser maratonu içerisinde bulan ünlü şarkıcı Deniz Seki, 15 Temmuz tarihli konser teklifini kabul etmedi. Kaldığı Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevinden geride bıraktığımız 5 Haziran'da tahliye olan ve tahliyesine en çok ailesi sevinen ünlü şarkıcı Deniz Seki, zaman kaybetmeden yeni single'ı için hazırlıklar yapmaya başladı.

Ünlü şarkıcı Deniz Seki, önceki akşam nişanlısı Faruk Salman'la birlikte taze baba Ozan Çolakoğlu’nun Ulus’taki stüdyosundan çıkarken magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıdı. Aranjör Ozan Çolakoğlu'nun Ulus'taki stüdyosundan nişanlısı Faruk Salman'la el ele ayrılan ünlü şarkıcı Deniz Seki, ''Single çalışmamız var. Bu ayın sonuna yetiştirmeye çalışıyorum'' açıklamasını yaptı.

15 Temmuz'da Kuzey Kıbrıs'taki bir otelde sahne almak için anlaşma yapan ünlü şarkıcı Deniz Seki, o konserin tarihini ileri bir tarihe ertelediğini de açıkladı: ''O kadar çok şehidimizin olduğu kara bir günde sahneye çıkıp şarkı söyleyemezdim. O yüzden tarihi 22 Temmuz'a erteledik. 15 Temmuz'da yalnızca şehitlerimize dua etmek istiyorum.'' dedi.

İLİşKİLİ GALERİLER