Ünlü şarkıcı Deniz Seki'den mektup var. Dün öğleden sonra 14:30 sularında kaldığı cezaevi'nden tahliye olan ünlü şarkıcı Deniz Seki, mektup yazdı. Geride bıraktığımız 2014 yılında, 'Uyuşturucu Temin Etmek' suçunda hapse atılan ve dün öğleden sonra kaldığı Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'ndan tahliye edilen 47 yaşında ki ünlü şarkıcı Deniz Seki, bugün sevenlerine ve gazetecilere bir teşekkür mektubu yazdı.

Ünlü şarkıcı Deniz Seki, 2004 yılından itibaren kaldığı Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'ndan dün öğleden sonra tahliye olur olmaz, Mecidiyeköy’de bir otele gitti. Burada yakın dostları ve ailesiyle birlikte özlem gideren ünlü şarkıcı Deniz Seki, tahliye olduğu anda görüntü alan gazetecilere çarşamba günü için bir basın açıklaması yapacağını ifade etmişti. Ancak ünlü şarkıcı  Deniz Seki, sevenlerinin kendisine olan sevgisine teşekkür etmek adına toplantı öncesi bir mektup paylaştı. Kendi el yazısıyla kaleme aldığı mektubunda, ünlü şarkıcı Deniz Seki sevenlerine ve kendisini görüntüleyen gazetecilere teşekkür etti.

'Uyuşturucu temin etmek' suçundan kaldığı Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'ndan dün öğlen saatlerinde tahliye olan ünlü şarkıcı Deniz Seki, tahliyesinin ardından planlar yapmaya başladı.