Ünlü şarkıcı Deniz Seki, "uyuşturucu ticareti yapmak" suçundan yattığı Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevinden tahliye olduktan sonra, bir sürü tartışma konusu ortaya çıktı. Geride bıraktığımız günlerde tahliye olan ünlü şarkıcı Deniz Seki hakkında, Yazar Mesut Yar'dan flaş bir iddia geldi.

"Şimdi adını söyleyemeyeceğim yabancı menşeli bir yapım şirketi ünlü şarkıcı Deniz Seki’ye program yaptırmak için ciddi bir şekilde kolları sıvadı..."

YAZAR MESUT YAR'IN ÜNLÜ ŞARKICI DENİZ SEKİ HAKKINDAKİ O YAZISI:

Aslında sürpriz bir olaydan bahsetmiyorum. Ünlü şarkıcı Deniz Seki’nin tahliyesine neredeyse 1 yıl varken, “çıktığında televizyon programı yapacak” iddiası konuşulmuştu...

Anladığım kadarıyla bu, ünlü şarkıcı Deniz Seki’nin menajeri Özgür Aras’ın “tahliyeden sonra yapılabilecekler listesi” içinde bir ihtimaldi.

Ama iş ciddiye bindi. Şimdi adını söyleyemeyeceğim yabancı menşeli bir yapım şirketi ünlü şarkıcı Deniz Seki’ye program yaptırmak için ciddi bir şekilde kolları sıvadı.

Tüm o sıkıntılı günlerden sonra Deniz kardeşim böyle stresli bir sürece girmeyi kabul eder mi bilmiyorum ama karşı taraf bir hayli ciddi. Dur bakalım!