Geride bıraktığımız 2014 yılında, 'Uyuşturucu ticareti yapmak' suçundan hapse atılan ve geçtiğimiz günlerde öğleden sonra tahliye olan ünlü şarkıcı Deniz Seki, özgürlüğüne kavuştuktan sonra birçok mekan ve otel ünlü sanatçı Deniz Seki'nin peşine düştü. Ünlü şarkıcı Deniz Seki, Kıbrıs’taki bir otelin, On bir ayın sultanı Ramazan Bayramı’nda sahneye çıkması için yaptığı 500 bin TL’lik teklifi ‘Ailemle zaman geçireceğim’ diyerek geri çevirdi.

Bakırköy Kadın Cezaevinde kaldığı süre boyunca manevi olarak kendisini dinlendiren ünlü şarkıcı Deniz Seki, tahliye olur olmaz gelen teklifleri red etti. Ailesi ve yakın dostlarıyla özlem gidermek isteyen ünlü şarkıcı Deniz Seki, Şişli'deki Fairmont Quasar Hotel'e çekilip sevdikleriyle buluştu.

''BENİM BÜTÜN SERVETİM AİLEM''

Geçtiğimiz günlerde tahliye olan ünlü şarkıcı Seki, kaldığı Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevinden çıkar çıkmaz canlı yayına katılması için teklif edilen 50 bin TL'yi elinin tersiyle geri çevirdi. Ünlü şarkıcı Deniz Seki'ye Kıbrıs'taki bir otel de, Ramazan Bayramı'nda sahne alması için 500 bin TL teklif etti. Ancak Ramazan Bayramı'nı sevdikleriyle birlikte geçirmek isteyen ünlü şarkıcı Deniz Seki, "Uzun zaman sonra sevdiklerimle bayram yapmak için sabırsızlanıyorum. Benim en büyük servetim ailem" diyerek bu ücreti de kabul etmedi.