Sevilen şarkıcı Deniz Seki, tahliye olduktan sonra o konserden o konsere koşarak sevenleri ile buluşuyor. Cumartesi akşamı hayranları ile Harbi'ye buluşacak olan ünlü şarkıcı Deniz Seki, sahnesi için 3 adet kıyafet sipariş etti. Seki, sipariş ettiği kıyafetlere 250 bin lira ödedi.

DENİZ SEKİ'NİN MARKET ALIŞVERİŞİNE ÖDEDİĞİ PARAYI DUYANLAR ŞOKE OLDU!

Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimler arasında yer alan ünlü şarkıcı Deniz Seki, nişanlısı Faruk Salman’la İstanbul’a geri dönüş yaptı. Sevilen şarkıcı Deniz Seki, önceki akşam Tarabya’da bir market çıkışı magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıdı. Üç market arabası alışveriş yapan ünlü şarkıcı Deniz Seki, alışverişe yaklaşık olarak 2 bin 500 TL ödediği konuşuluyor. Ünlü şarkıcının alışverişe ödediği ücret duyanları şoke etti. Ünlü şarkıcı Deniz Seki, gazetecilerin “Faruk Bey’le evleneceğiniz konuşuluyor, doğru mu?” sorusuna cevap vermedi. Seki, ardından hızlıca lüks aracına yönelerek evininin yolunu tuttu.

DENİZ SEKİ KİMDİR?

Geride bıraktığımız Haziran ayında kaldığı Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nden tahliye olan magazin dünyasının en sık takip ettiği ünlü şarkıcıları arasında yer alan Deniz Seki, 1970 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Liseden mezun olduktan sonra, sunuculuk yaşamına başlayan ünlü sanatçı Deniz Seki, ünlü isimlere vokalistlik yapmıştır. Sevilen şarkıcı Deniz Seki, 1997 yılında ilk albümü 'Hiç Kimse Değilim'i piyasaya sürdü. Geride bıraktığımız 2014 yılında 'uyuşturucu temin etmek' suçunda tutuklanan sevilen şarkıcı Seki, tüm Türkiye'nin en çok takip ettiği ünlü şarkıcıları arasında yer almaktadır.