ATV ekranlarında yayınlandığı ilk günden itibaren reyting rekorları kıran ve geride bıraktığımız haftalarda sezon finaline giren ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinde 'Meryem' karakterine hayat veren güzel oyuncu Deniz Çakır, Bodrum tatilini sürdürüyor. Önceki gün ünlü Best Model Sercan Sancı’yla magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıyan Çakır, şezlongda keyif yaptı.DENİZ ÇAKIR'IN YENİ SAÇLARINI GÖRENLER ŞOK OLDU!

Ünlü oyuncun Deniz Çakır, Bodrum tatilini devam ettiriyor. Tekneyle koyları dolaşan sevilen oyuncu Deniz Çakır, görüntü vermemek için epeyce bir uğraşdsa da magazin muhabirlerinin objektiflerinden kurtulamadı. Yeni yaptıdığı rasta saçlarıyla gözlerden kaçmayan ünlü oyuncu Deniz Çakır, günün sonunda tekneden inerken obejktiflere yansıdı.

DENİZ ÇAKIR KİMDİR?

Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimleri arasında yer alan ünlü oyuncu Deniz Çakır, 1982 yılında Ankara‘da dünyaya geldi Aslen Trabzonlu olan sevilen oyuncu Çakır, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. İlk oyunculuk deneyimini 'Kadın İsterse' dizisi ile yaşayan ünlü oyuncu Deniz Çakır, oyunculuk anlamındaki asıl çıkışını Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Yaprak Dökümü' adlı dizide 'Ferhunde' karakterine hayat vererek yapmıştır. Sevilen oyuncu Deniz Çakır, şu anda ATV ekranlarında yayınlanan 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinde oynamaktadır.