Ünlü manken Deniz Akkaya, verdiği röportajda özel hayatı hakkında çarpıcı itiraflarda bulundu. Akkaya, "10 yıl cinsel ilişki yaşamasam da olur" açıklaması ile çok konuşulacak. İşte magazin dünyasının en çok konuştuğu kadınları arasında yer alan Deniz Akkaya'nın şoke eden itirafları...

"10 SENE SEKS YAPMASAM DA OLUR"

"Türkiye'nin en ateşli kadınlarından biri cinsel ilişkiyi nasıl tanımlar?" sorusuna ünlü manken Deniz Akkaya şöyle yanıt verdi: "10 sene seks yapmasam da olur. Çünkü beni en az o kadar tatmin edecek başka zevklerim var artık. Mesela çocuğumu iyi şekilde yetiştirmek. Bir kişinin hayatta zevk aldığı tek şey cinsel ilişki olursa, bizi hayvanlardan ayıran özelliklerimizi de kapı dışarı etmiş oluruz. Allah bize bu duyguyu bahşetmişse dibine kadar yaşamalıyız ama bunu ana kumandamız yapmadan, kadınlığımızdan, erkekliğimizden ya da eşcinselliğimizden utanmadan." dedi.

Ünlü sunucu Deniz Akkaya'ya "Hiç eşcinsel deneyiminiz oldu mu?" sorusu sorulunca ünlü manken Deniz Akkaya, "Sert soru! Beğenilmek beni onurlandırır. Diğer sorulara cevap vermeyi çok isterdim ama vermeyeceğim!" diyerek sessizliğini korudu.