Magazin dünyasının en sık takip ettiği ünlü isimleri arasında yer alan ünlü sunucu ve oyuncu Deniz Akkaya, fotoğrafına yaptığı abartılı photoshop'la sosyal medyada rezil oldu. Ünlü mankenin sosyal medya takipçileri "Bu acayipliği bi açıklar mısın lütfen?" diyerek, sevilen sunucu Deniz Akkaya'yı ti'ye aldılar.

Güzel sunucu Deniz Akkaya'nın, sosyal medyada ti'ye alındığı fotoğrafta sevgilisinin de yer alması olayın daha fazla tartışılmasına neden oldu. Dekolte kıyafetindeki frikikleri saklamak için Photoshop'u abartılı kullanan eski manken Deniz Akkaya'nın göğsü ve eteği tamamen yok oldu. Ünlü sunucu Akkaya'nın takipçileri "Bu acayipliği bi açıklar mısın lütfen" diyerek, ti'ye aldılar.

İşte ünlü sunucu Deniz Akkaya'nın o paylaşımı;

DENİZ AKKAYA KİMDİR?

Ünlü manken ve sunucu Deniz Akkaya 1977 yılında, İstanbul'da dünyaya geldi. Akkaya, Semiha Şakir Lisesinden mezun oldu. 1997 yılında Best Model of Turkey'de en iyi manken seçildikten sonra, bu yönde çalışmalarını devam ettiren ünlü sunucu Akkaya, çeşitli dizilerde rol almaya başladıktan sonra mankenliği bıraktı. Bir kız çocuğu olan ünlü sunucu Akkaya, magazin dünyasının en sık takip ettiği isimleri arasında yer almaktadır.