Demet Şener'in Sevgilisi Cenk Küpeli İle Nişanlı Olduğu İddia Edilen Diyetisyen Alev Gezer Kimdir?

Demet Şener'le aşk yaşayan işadamı Cenk Küpeli'nin nişanlı olduğu iddia edilen diyetisyen Alev Gezer bir anda gündeme bomba gibi düştü. Peki, Cenk Küpeli ile nişanlı olduğu iddia edilen Alev Gezer kimdir?

Demet Şener'in Sevgilisi Cenk Küpeli İle Nişanlı Olduğu İddia Edilen Diyetisyen Alev Gezer Kimdir?

Cenk Küpeli İle Nişanlı Olduğu İddia Edilen Diyetisyen Alev Gezer Kimdir?

İbrahim Kutluay'la geçtiğimiz günlerde evliliğini noktalan Demet Şener'in işadamı Cenk Küpeli ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. Cenk Küpeli ile el ele fotoğrafları ortaya çıkan Demet Şener, canlı yayına telefonla bağlanarak açıklamalarda bulunmuştu.

Demet Şener, 'Bir şey saklamam hayatımda. Hiç saklamıyoruz. Ben özgür kadınım. Şu anda çok aşığım. Çok yeni bir ilişkimiz var. Aşk böyle bir şey' demişti.

Demet Şener'in sevgilisi Cenk Küpeli hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. Cenk Küpeli'nin nişanlı olduğu iddia edildi.

Cenk Küpeli'nin diyetisyen Alev Gezer ile nişanlı olduğu iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Cenk Küpeli, konuyla ilgili olarak 'Çıkan haberler kesinlikle doğru değildir. Bu zamana kadar kimseyle nişanlanmadım. Kendisi eski kız arkadaşımdır. Olmayan şeylerle Demet’le olan ilişkim yıpratılmaya çalışılmaktadır. Şu anda tek önemli şey Demet’le olan ilişkimdir. Saygı duyulmasını rica ediyorum.' açıklamasında bulundu.

Cenk Küpeli'nin nişanlı olduğu iddia edilen Alev Gezer, araştırılmaya başlandı. Peki, Alev Gezer kimdir?

ALEV GEZER KİMDİR?

Diyetisyen olduğu öğrenilen Alev Gezer ve Cenk Küpeli'nin 6 yıllık ilişkilerini geçtiğimiz ay noktaladığı ortaya çıktı.

Alev Gezer ve Cenk Küpeli'nin nişanlanmadığı da öğrenildi.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri