Demet Şener, Demet Akalın ile ilgili sorulara yanıt verdi. ''Kendisini tanımıyorum deyince laf oluyor ama gerçekten benim hiç tanışmadığım bir insan. Tanımak başka, tanışmak başka. Tabii ki tanıyorum ama tanışmıyorum'' ifadelerini kullandı.

Demet Şener, Demet Akalın hakkındaki şok açıklamalarıyla gündeme gelen Yeşim Salkım'ı sahne aldığı bir mekanda dinlemeye gitti. Demet Şener'in sosyal medyadan sık sık paylaşım yapması, ''Akalın’a gönderme'' mi yapıyor sorusunu akıllara getirdi. Demet Şener ise Demet Akalın'la ilgili sorulara yanıt verdi; ''Kendisini tanımıyorum deyince laf oluyor ama gerçekten benim hiç tanışmadığım bir insan. Tanımak başka, tanışmak başka. Tabii ki tanıyorum ama tanışmıyorum'' dedi.

Hatay'a Mehmetçiği ziyarete giden ünlüler arasında yer almaması Demet Akalın'ı üzmüş bunu sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla dile getirmişti. Demet Akalın'ın sözlerine bir çok ünlü tepki göstermişti. Demet Akalın'a tepki veren isimler arasında Yeşim Salkım'da yer aldı.

Yeşim Salkım annesinin videosunu paylaşıp ''Al işte evladı aslanlar gibi askerlik yapmış hemde 24 yaşında bir anne benim annem ... Bunları söylemek bile ayıp ama anlamıyorsunuz arkadaş yok şarkıcı yok oyuncu yok politikacısı yok bunun vatani görev bu yapılacak orada bizim için savaşıyorlar yok gittim gidemedim'' ifadelerini kullanmıştı.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.