Demet Şener, yalnızlığa alışamadı. Ünlü manken Şener, çarpıcı açıklamalarda bulundu. İlk defa bir davete tek başına katılan Şener, ''Yalnızlık çok zor, çok değişik duygular içindeyim. Kendime 'Buna alışsan iyi olur' diye telkinde bulunuyorum'' dedi.

Demet Şener ve İbrahim Kutluay aşkı, 2002 yılında başladı. Çift 2005 yılında Çırağan Sarayında dünya evine girdi. Kızları İrem 2006, oğulları Ömer 2009'da dünyaya geldi. Ünlü manken, 2016 yılında uğradığı ihanetle eşi Kutluay'a boşanma davası açtı ve çift geçtiğimiz ocak ayında boşandı.

Şener Önceki akşam Maslak'ta düzenlenen 'Milliyet Yılın Sporcusu Ödül Töreni'ne katıldı. Demet Şener, ''16 yıl sonra ilk defa bir davette tek başımayım. Çok değişik duygular içindeyim. Kendime 'Buna alışsan iyi olur' diye telkinde bulunuyorum. Böyle olmasını ben istemedim. Hayat işte. Uzun bir beraberlik sonrası gerçekten yalnızlık zor geliyor insana. Evet zorlanıyorum. Ama artık yapacak bir şey yok'' dedi.

Boşandığı eşi eski basketbolcu İbrahim Kutluay ise törene katılmadı. Demet Şener ve Demet Akalın'ın, geride bıraktığımız günlerde aralarında geçen kısa süreli atışma sona erdi.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.