11 yıllık eşi Demet Şener ile evliliğini sonlandıran ünlü basketbolcu İbrahim Kutluay, önceki gün yeni sevgilisiyle ilk kez objektiflere takılırken bu sırada Demet Şener'de aşk hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Demet Şener yeni aşkın olabileceği sinyallerini verdi.

İKİNCİ KADIN'A DA DAVA AÇTI

İbrahim Kutluay'la 11 yıl süren evliliğini 1 yıl süren olaylı boşanma davası sonucunda Ocak ayında bitiren Demet Şener, , "ikinci kadın" ilan ettiği Edvina Sponza'ya da 500 bin liralık tazminat davası açmıştı.

Aylardır süren boşanma davası yüzünden ilişkilerini gözlerden uzak yaşayan İbrahim Kutluay ile Edvina Sponza, trafikte görüntülendi.

GAZETECİLERDEN KAÇMAYA ÇALIŞTILAR

Gazetecileri atlatmak için yoğun çaba sarfeden çift Maçka Parkı'nda bir araya geldi.Buluşma yerine kendi araçlarıyla gelen çiftten Kutluay, Sponza'yı otomobilinin içinde beklerken görüldü.Araclarıyla ard arda Maçka'dan hareket eden çift, Dolmabahçe'ye giderken trafik ışıklarına takıldı. Görüntülendiklerinden habersiz olan aşıklar, yeşil ışık yanar yanmaz gaza basarak yollarına devam etti.

DEMET ŞENER'LE PİŞTİ OLACAKLARDI

Edvina Sponza ile İbrahim Kutluay, Nişantaşı'ndaki bir mekana girerken Demet Şener'in de 100 metre ileride bir davette olması dikkatlerden kaçmadı.

YENİ AŞKA YEŞİL IŞIK YAKTI

Kutluay ile Sponza'nın 100 metre ilerisinde bulunduğundan habersiz olan Şener, katıldığı davette aşk hayatıyla ilgili açıklamalar yaptı; Şener, "Yeni aşklara kapım kapalı değil. İnşallah zamanı gelince o da olacak. Yas dönemini yaşadım. Daha genceciğim. Bir kişinin yaptığını herkese mal edemem. Ama şu an kalbim boş." dedi.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.