Demet Şener Ve Demet Akalın Cephesinde Sular Durulmuyor

Yıllar önce Demet Akalın ile birlikte olan İbrahim Kutluay'ın Demet Şener ile evlenmeyi tercih etmesi yıllar sürecek kavganın fitilini ateşlemiş oldu. Aradan geçen onca yıla rağmen sular durulmuyor kavga bitmiyor.

Demet Şener Ve Demet Akalın Cephesinde Sular Durulmuyor

Yıllar önce Demet Akalın ile birlikte olan İbrahim Kutluay'ın Demet Şener ile evlenmeyi tercih etmesi yıllar sürecek kavganın fitilini ateşlemiş oldu. Aradan geçen onca yıla rağmen sular durulmuyor kavga bitmiyor.İbrahim Kutluay Demet Şener ile 2005 yılında dünya evine girdi ve Demet Akalın Demet Şener çekişmesi bu tarihten itibaren başlamış oldu. Uzun yıllar ara sıra sönüp tekrar alev alan çekişme günümüze kadar süre geldi.Demet Şener, geçtiğimiz yıl aldatıldığını iddia ederek İbrahim Kutluay'a boşanma davası açtı. Çift ocak ayında görülen davada resmen yollarını ayırdı.

Ancak Demet Şener önceki gün İbrahim Kutluay ile evlenirken çekilen bir karesini sosyal medya hesabından paylaşmasıyla kavganın fitili tekrar ateşlendi.


Şener'in fotoğrafının altına binlerce yorum geldi. Ancak ünlü manken Demet Akalın'lı yorumu görünce sinirlerine hakim olamadı.

Şener'in bir takipçisi "Zamanında da Demet Akalın'ı sizinle aldatmadı mı? Adam gibi sevmediği baştan belliydi" şeklinde yorum yaptı.

YILLARCA ÜZERİMDEN MADUR NUMARASI YAPTI

Eski manken takipçisine "Yıllarca üzerimden prim yaptı, mağdur numarasıyla..." şeklinde açıklama yapınca herkesi şoke etti. Akalın'ın bu yoruma tepkisiz kalmayacağı ve kavganın büyüyeceği konuşulmaya başlandı.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR